9000 TL laptop önerisi

243934

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba,
İçerisinde 2x4 GB RAM olmayan. En azından 1x8 GB RAM olan bir laptop çok daha iyi olacaktır benim için.
Öncelikle laptop sadece iş için kullanılacak, gerektiğinde de 16 GB RAM'e yükseltmeye açık olmalı, buna göre bütçemi yükseltebilirim. Direkt 16 GB RAM bulunan bir laptop da olabilir. Hafif bir cihaz olması ve 2021-2022 model olması da çok daha iyi olur. İnce bir laptop tercihim.

Huawei MateBook D15 | PC | HUAWEI Store TÜRKİYE
Sadece bu laptopu buldum, o da FreeDOS değil.
Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Merhaba,
İçerisinde 2x4 GB RAM olmayan. En azından 1x8 GB RAM olan bir laptop çok daha iyi olacaktır benim için.
Öncelikle laptop sadece iş için kullanılacak, gerektiğinde de 16 GB RAM'e yükseltmeye açık olmalı, buna göre bütçemi yükseltebilirim. Direkt 16 GB RAM bulunan bir laptop da olabilir. Hafif bir cihaz olması ve 2021-2022 model olması da çok daha iyi olur. İnce bir laptop tercihim.

Huawei MateBook D15 | PC | HUAWEI Store TÜRKİYE
Sadece bu laptopu buldum, o da FreeDOS değil.
Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Hocam bir önerim bulunmuyor fakat şöyle bir bilgilendirme yapayım, eklemiş olduğunuz Huawei Matebook üzerindeki RAM anakarta lehimli. Herhangi bir yükseltme yapmanızı mümkün kılmıyor.

Bu ürün çok hoşuma gitti. Satın alacağım sanırım 1.9 kg ağırlığı varmış 2kg altı olduğu için yeterli bence.

Lenovo Ideapad 5 82FE00K6TX Intel Core i5 1135G7 8 GB RAM 512 GB SSD MX450 2 GB 14" FHD Windows 10 Platinum grey notebook ( outlet )
Bu ürünü satın aldım Teknosa'dan yenilenmiş ürün olarak. 7500₺ tuttu, vergi mükellefiyim şirket olarak adına aldım KDV vs düşünce Total'de 6500₺ ödemiş oluyorum. Ürün gelince tüm testleri yapıp inceleyeceğim. Sorunu varsa da iade yaparım artık.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı