9000 TL laptop önerisi

Bütçe
9000

OmerFrk

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Geçtiğimiz senelerde 9 bin TL'ye Gaming laptop alabiliyorken şimdi içinde harici ekran kartı olan laptop bile bulamamak çok üzücü. Neyse...

Geleyim soruma. 9 bin TL üst limit olacak şekilde oyun odaklı laptop arıyoruz. Evet biliyorum 9 bin TL çok az ama bütçe kısıtlı. Ve alacak olan kişi üniversiteye gittiği için cihaz laptop olmak zorunda. Rica ediyorum masaüstü önerisiyle gelmeyin. Popüler olan 3 tane ürünü sizle paylaşacağım. Sizce hangisi daha mantıklı. Birinde harici ekran kartı bile var :D önerilerinize açığız. Rekabetçi oyunları en azından donma kasma olmadan akıcı bir şekilde oynatırsa güzel olur.

İlk laptop

İkinci laptop

Üçüncü laptop

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk laptop harici hepsi paylaşımlı ekran kartına sahip. İlk laptop ise MX350 barındırıyor orta seviye bir ekran kartı işlemcide fena değil ama bu işlemci ile MX350'nin throttle yaptığını duymuştum. Gerçek zaman testlerini incelemenizde yarar var.

1. laptop kötünün iyisi diyebiliriz. Oyun amaçlı olmasaydı matebook önerirdim ince hafif.

14"leri kafadan eleyebilirsiniz. 14" ile RTX2080 bile alınmaz. 15.6" bile oyunlar için fazlasıyla yetersiz kalırken 14" ne oyunlarda, ne de film dizi izlerken keyif vermeyecektir. 14" Ultrabook'larda hafiflik ve şarj tasarrufu ana unsur olarak alındığı zaman mantıklı oluyor lakin bu 14" ne şarj için ne hafiflik için ne de oyun için uygun olmaz tahminimce. bu söylediklerimin hepsi kişisel görüş ve tahmindir, nesnel bir yargı yoktur, belki siz çok da güzel oynarsınız ama bence olmaz. Bence temiz ikinci ele yönelmeyi düşünün.

Merhaba. Geçtiğimiz senelerde 9 bin TL'ye Gaming laptop alabiliyorken şimdi içinde harici ekran kartı olan laptop bile bulamamak çok üzücü. Neyse...

Geleyim soruma. 9 bin TL üst limit olacak şekilde oyun odaklı laptop arıyoruz. Evet biliyorum 9 bin TL çok az ama bütçe kısıtlı. Ve alacak olan kişi üniversiteye gittiği için cihaz laptop olmak zorunda. Rica ediyorum masaüstü önerisiyle gelmeyin. Popüler olan 3 tane ürünü sizle paylaşacağım. Sizce hangisi daha mantıklı. Birinde harici ekran kartı bile var :D önerilerinize açığız. Rekabetçi oyunları en azından donma kasma olmadan akıcı bir şekilde oynatırsa güzel olur.

İlk laptop

İkinci laptop

Üçüncü laptop

Teşekkürler.

Hocam oyun odaklı desenizde ilk sistemle bile Valorant gibi oyunlardan başka bir şey oynamak zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı