9000 TL laptop önerisi

Bütçe
9000
Merhaba. Geçtiğimiz senelerde 9 bin TL'ye Gaming laptop alabiliyorken şimdi içinde harici ekran kartı olan laptop bile bulamamak çok üzücü. Neyse...

Geleyim soruma. 9 bin TL üst limit olacak şekilde oyun odaklı laptop arıyoruz. Evet biliyorum 9 bin TL çok az ama bütçe kısıtlı. Ve alacak olan kişi üniversiteye gittiği için cihaz laptop olmak zorunda. Rica ediyorum masaüstü önerisiyle gelmeyin. Popüler olan 3 tane ürünü sizle paylaşacağım. Sizce hangisi daha mantıklı. Birinde harici ekran kartı bile var :D önerilerinize açığız. Rekabetçi oyunları en azından donma kasma olmadan akıcı bir şekilde oynatırsa güzel olur.

İlk laptop

İkinci laptop

Üçüncü laptop

Teşekkürler.

Bu laptoplar ile en fazla Valorant, CS:GO gibi oyunlar oynarsınız.

@gorko nun önerdiği laptop iş için yeterli olur. Tabii RAM ve depolama takviyesi yapılması gerekiyor.

Eğer bilmiyorsanız kenara çekilip öneri yapmayabilirsiniz sırf konuşmuş olmak için sizin konunuza bir kişi absürt bir mesaj yazsa mutlu olur muydunuz?

Ben yardımcı olmak istedim kardeşim. Bu platformun amacı bu ve absürt bir durum yok. Dediğim gibi çok iyi bulabiliyorsa sen bul fakat konuştuğun gibi olmuyor değil mi? Ben bulabildiğim bir laptopu attım sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yardımcı olmak istedim kardeşim. Bu platformun amacı bu ve absürt bir durum yok. Dediğim gibi çok iyi bulabiliyorsa sen bul fakat konuştuğun gibi olmuyor değil mi? Ben bulabildiğim bir laptopu attım sadece.
Ya bulabildiğin en iyi laptopu atman gerekiyor sen internete bakmışsın ilk bulduğunu atmışsın bu laptopa o parayı vermek cidden saçmalık tamam bu forum yardımcı olmak için ama bilmiyorsanız eğer atmayın ki kimsenin kafası karışmasın.

Aman hocam aman aynı laptop un Ryzen 3 5300u lu modeli 5500TL'ye varken alınmaz bu aman.

Bırakın hocam sabahtan beri anlatmaya çalışıyorum anlamak istemiyor galiba bu laptop parasını en hak etmeyen laptop 12000 TL'ye oyun laptopları varken 9600 TL'ye 4 GB RAM'li HD Graphics laptop neden alınsın ki?

Geri
Yukarı