9000 TL monitör dahil sistem toplama

Monitör dahil iyi bir sistem çok zor hocam monitörü ikinci el alırsanız geri kalan bütçeyle bir iki tık daha iyi şeyler toplayabilirsiniz.

Zor ama yapılır inanılmaz bir ölücülük yapmanız lazım sıfırı akıldan çıkarın. Monitör dahil istiyorsanız 3K falan bütçe ayrım 6K ya ikinci el uzay montaj.

Zor ama yapılır inanılmaz bir ölücülük yapmanız lazım sıfırı akıldan çıkarın. Monitör dahil istiyorsanız 3K falan bütçe ayrım 6K ya ikinci el uzay montaj.
2.5kya cimride 144 h z monitör var geri kalan parayla ekran kartlı bir pc bulsam çok sevinicem

Parçalar 2. el olabilir mi?
2.el işinden hiç anlamıyorum knk ya

Parçalar 2. el olabilir mi?
yada olabilir knk 2.el olabilir öneri sunabilirsen güzel olur oyun için toplicam valorant yani

Sistem = 6631

(lan monitore 15 dakikada 400 tl zam gelmiş olamaz lan)

Son düzenleme:
knk elimde ssd felan var uzay montaj istemem ya

Sistem = 7472
knk günümüzdeki oyunlara göre apu biraz tırt kalıyo elimde 240 gb ssd var bu beenim için yeterli olucaktır sadece valorant oynicam çünkü

Sistem = 7472
ha pardon apu değilmiş ekran kartı var peki geri kalan 1500 tl ?

Kanka elimde SSD falan var uzay montaj istemem ya

Kanka günümüzdeki oyunlara göre APU biraz tırt kalıyor elimde 240 GB SSD var bu beenim için yeterli olacaktır sadece Valorant oynayacagım çünkü

Ha pardon APU değilmiş ekran kartı var peki geri kalan 1500 TL?

SADECE SİSTEMİN FİYATI O MONİTOR DE VAR bütçe BİRAZ AŞILDI BÜTÇEYİ 10K sanarak topladım pardon (caps açık kalmış)

Kanka elimde SSD falan var uzay montaj istemem ya

Kanka günümüzdeki oyunlara göre APU biraz tırt kalıyor elimde 240 GB SSD var bu beenim için yeterli olacaktır sadece Valorant oynayacagım çünkü

Ha pardon APU değilmiş ekran kartı var peki geri kalan 1500 TL?

Elinde SSD varsa M.2 SSD iptal onu bütçeden düşüyorum...

2X:
9000TL gibi bir şey tutuyor.

Bu sistemi topla soran 500-600TL'ye idareten bir monitör alırsın.

Geri
Yukarı