9000 TL oyuncu laptopu önerisi

Hocam monster piyasada o özelliklere sahip en ucuz satıcı.Ondan dedim ben.
Yoksa biliyorum msi alsın daha iyisini alsın.Ama onların da iyisi kötüsü 12-13 k.
O konuda haklisiniz efendim ona birsey soyleyen yok. Ama internette cok sik karsilasiyorum. 2-3 yil sonra pert oluyor, problem oluyor. Ben monster sahibi degilim birsey soyleyemem ancak internette ciddi sikintilari oldugu yaziliyor. Ucuzluk bakimindan kimse Monsterin eline su dokemez.

Bütçem 7-9k arası. Tıp okuyorum ders için de kullanacağım ama önceliğim oyunları kasmadan akıcı bir şekilde oynatması, bu konuda hiçbir fikrim yok. Şu ekran kartı iyidir vs değil de direkt ürünün linkini atarsanız çok sevinirim.
Kesinlikle ama kesinlikle buna bakmalısın: Monster Abra A5 V17.1

Bütçem 7-9k arası. Tıp okuyorum ders için de kullanacağım ama önceliğim oyunları kasmadan akıcı bir şekilde oynatması, bu konuda hiçbir fikrim yok. Şu ekran kartı iyidir vs değil de direkt ürünün linkini atarsanız çok sevinirim.
Monster ve excalibur önermem. Acer nitro alabilirsin. Hem muadillerine göre daha uygun hem de çok ısınmaz. Monster ve özellikle de excalibur yazın ısınmaktan fps dropları yaşatıyor.

Monster al keyfine bak.Tıp okumak ile bilgisayar seçimi hakkında nasıl bir ilgi var bilmiyorum ama sen genede monster al keyfine bak :D
Pdf indirip,online ders için de bilgisayarı kullanacağım bir de dersler ağır olduğu için uzun süreli oyun oynamayacağım oynarken de iyi oyunları oynayabileyim istiyorum,o anlamda dedim :)
Hangi oyunlari kasamadan oynatsin istiyorsun? Son yillarda cikan oyunlar ise butce mecbur artmasi gerekecektir. Ve hayir Monster marke laptop alma.
Pubg Steam i oynatsa güzel olur onun dışında single oyunlar oynarım GTA,assasins Creed falan
Hocam monster piyasada o özelliklere sahip en ucuz satıcı.Ondan dedim ben.
Yoksa biliyorum msi alsın daha iyisini alsın.Ama onların da iyisi kötüsü 12-13 k.
Hocam monsterın en düşük fiyatlısı 8-9k nasıl ucuz

Son düzenleme:
Pdf indirip,online ders için de bilgisayarı kullanacağım bir de dersler ağır olduğu için uzun süreli oyun oynamayacağım oynarken de iyi oyunları oynayabileyim istiyorum,o anlamda dedim :)

Pubg Steam i oynatsa güzel olur onun dışında single oyunlar oynarım GTA,assasins Creed falan

Hocam monsterın en düşük fiyatlısı 8-9k nasıl ucuz
Monster 6 k 'ya da var 10 k ya da ama değer mi bilmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı