9000 TL serin çalışan laptop tavsiyesi

Bu cihazda fena değil aslında fiyatına göre

i5 10. Nesil işlemci ve 1650Tİ var. sadece Ram 8 GB onada takviye yapabilirsiniz.
RAM upgrade yapmak Acer'larda garantiyi devre dışı bırakıyor hocam. Serviste ücretsiz yaptırabiliyorsunuz. HP, Lenovo sizin upgrade yapmanıza izin veriyor kırmadığınız takdirde.
TUF FX506lu- kullanıyorum 3 4 saat aralıksız CoD-Warzone oynuyorum hala 90 dereceyi görmedim? Kim o 97 98leri görenler? Ürün siz de var mı?

Her şey Ultra ayarlar da GPU ise hala 82'yi geçmedi 80i nadir görüyor.
Ne Dave2D ne de Jarrod'sTech önermiyorlar o kasayı hocam termal performans yüzünden. Onlar donanım editörü bu arada. Hani markaların ürün yolladığı, incelesinler, halka göstersinler diye iletişimde olduğu adamlar. Bir nevi Recep Baştaş, Ali Güngör gibi adamlar. Daha ne diyeyim. O insanlar yılda 80-90 notebook kullanıyor ve bu modelleri en alt sıralara koyuyorlar. Hadi ben cahilim, onlar da mı cahil?

Fanlar çok seslide olsa önemli değil yeter ki soğuk çalışsın bütçem 9000 TL. Max şunları düşünüp önerirseniz sevinirim ekran kartı en düşük 1650 Ti olsun hatta 1660 serisi olursa çok makbule geçer 1650 hiç yetmiyor, 1650 Ti idare eder en azından önerilerinizi bekliyorum.

Konu saçma sapan meseleler ile uzamış.
Yüksek performans dizüstü bilgisayar ısınır ve bilgisayar firmaları kasa mühendisliği ile sistemi serin tutmaya çalışırlar. Çoğu paylaşımda bulunan arkadaşların attıkları ürünlerde kasa sebebiyle ısınma sorunu mevcut. Bu fiyat segmentinde Acer ve Lenovo'yu tercih etmenizi öneririm. Mühendislik işinde diğer markalardan daha iyiler.
Attığım ürünün internetten test videolarını izleyebilirsiniz. Önerim bu üründür.
İyi forumlar.

Konu saçma sapan meseleler ile uzamış.
Yüksek performans dizüstü bilgisayar ısınır ve bilgisayar firmaları kasa mühendisliği ile sistemi serin tutmaya çalışırlar. Çoğu paylaşımda bulunan arkadaşların attıkları ürünlerde kasa sebebiyle ısınma sorunu mevcut. Bu fiyat segmentinde Acer ve Lenovo'yu tercih etmenizi öneririm. Mühendislik işinde diğer markalardan daha iyiler.
Attığım ürünün internetten test videolarını izleyebilirsiniz. Önerim bu üründür.
İyi forumlar.
Mühendisler mimarlar Dell iş bilgisayarlarını kullanır genellikle. Lenova kullanan asla görmedim.

İstediğin özellikdeki laptoplar bulabilirsin fakat laptopların en kronik sorunu ısınma ister Monster olsun ister MSI hepsi kısa vadede sorun yapmasa bile uzun vadede sorun yaratıyor ve istediğin ekran kartı o PC'de ciddi bir soğutma isteyecektir bir süre sonra o fanlar yetmeyecek ona.

Ürün bende yok ama olmak zorunda mı? Daha önce birçok yerde okudum bunları. Şimdi nereden çıkarıp göstereyim. Bir sürü metin var, siz işlemciyi çok yormadınız ısınmadı diye herkeste aynı olmak zorunda değil hocam.

Herkes benim tanrı olduğumu söylerse sana sen benim tanrı olduğuma inanıcak mısın? 5 saat aralıksız en yüksek ayarlar da CoD-Warzone oynuyorum diyorum daha ne kadar yorucam?
Yoğun bir haterlık var sende TUF'lara karşı her yerde bunu dillendiriyorsun. Hayırdır?
RAM upgrade yapmak Acer'larda garantiyi devre dışı bırakıyor hocam. Serviste ücretsiz yaptırabiliyorsunuz. HP, Lenovo sizin upgrade yapmanıza izin veriyor kırmadığınız takdirde.

Ne dave2D ne de jarrod'stech önermiyorlar o kasayı hocam termal performans yüzünden. Onlar donanım editörü bu arada. Hani markaların ürün yolladığı, incelesinler, halka göstersinler diye iletişimde olduğu adamlar. Bir nevi Recep baştaş, Ali Güngör gibi adamlar. Daha ne diyeyim. O insanlar yılda 80-90 notebook kullanıyor ve bu modelleri en alt sıralara koyuyorlar. Hadi ben cahilim, onlar da mı cahil?

Oo pardon ya ne dave2D ne de jarrod'stech önermemiş ya kesinlikle almakla hata etmişim çok pardon TUF çöp hemen satıyorum.

Herkes benim tanrı olduğumu söylerse sana sen benim tanrı olduğuma inanıcak mısın? 5 saat aralıksız en yüksek ayarlar da CoD-Warzone oynuyorum diyorum daha ne kadar yorucam?
Yoğun bir haterlık var sende TUF'lara karşı her yerde bunu dillendiriyorsun. Hayırdır?

Hayırdır hayır. ASUS'un sene başında yaptığı şeyler insanlardaki izlenimi kötü bıraktı. O yüzden güvenemiyoruz. Elimizde sağlam bir kaynakta yok ısınmadığına dair. GTA 5 oynar mısınız? Online. 2 saat oynadıktan sonra fikirlerim değişebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı