9000 TL sistem için Thermaltake view 22 yeterli mi?

Sizin aklınız bulanmış beyler hepinize inat çektim attım kullanıyorum GTX 1060 RYZEN 5 1600X sistem işlemci stok soğutuculu olarak kullanıyorum , boştaki işlemci sıcaklığı 36-38 boştaki ekran kartı sıcaklığı 38-44

Yük altın da İşlemci en fazla = 76
Yük altın da ekran kartı en fazla = 72

Sıcaklıklar yaz sıcakları birde onuda hesaba katın fan kontrol otomatikte isterseniz hızı kumandadan artırıp dahada serin olmasını sağlayabiliyorsunuz. İnanmassanız diye resimde bırakıyorum aşağıya.

Şu at gözlüklerini çıkarın artık üstelik o kasanın altında kocaman delik var hava alsın diye hava aklımı alttan üste doğru yan taraflarında ufak ufak delikler var isterseniz ön cam tek hareketle çıkabiliyor öyle bilmediğiniz kullanmadığınız şey hakkında sakın yorum yapmayın ben boşuna önermedim kendim kullanıyorum zaten siz kullanmayın size gelince bir şey felan olur çenenizden durulmaz sonra hadi kendinize iyi bakın bu kafa ile devam edin.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2019-08-20 at 13.27.20 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2019-08-20 at 13.27.20 (1).jpeg
    126,2 KB · Görüntüleme: 43
  • WhatsApp Image 2019-08-20 at 13.27.20.jpeg
    WhatsApp Image 2019-08-20 at 13.27.20.jpeg
    126,6 KB · Görüntüleme: 61
  • Adsız.png
    Adsız.png
    29,6 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleme:
Sizin aklınız bulanmış beyler hepinize inat çektim attım kullanıyorum GTX 1060 RYZEN 5 1600X sistem işlemci stok soğutuculu olarak kullanıyorum , boştaki işlemci sıcaklığı 34-38 boştaki ekran kartı sıcaklığı 38-44

Yük altın da İşlemci en fazla = 76
Yük altın da ekran kartı en fazla = 72

Sıcaklıklar yaz sıcakları birde onuda hesaba katın fan kontrol otomatikte isterseniz hızı kumandadan artırıp dahada serin olmasını sağlayabiliyorsunuz.

Şu at gözlüklerini çıkarın artık üstelik o kasanın altında kocaman delik var hava alsın diye hava aklımı alttan üste doğru yan taraflarında ufak ufak delikler var isterseniz ön cam tek hareketle çıkabiliyor öyle bilmediğiniz kullanmadığınız şey hakkında sakın yorum yapmayın ben boşuna önermedim kendim kullanıyorum zaten siz kullanmayın size gelince bir şey felan olur çenenizden durulmaz sonra hadi kendinize iyi bakın bu kafa ile devam edin.
Bro hangi kalsaydı o adını söyler misin?
Bu arada arkadaşların o kasayı önermemesinin sebebi malzeme kalitesinin düşük olması diye düşünüyorum. (iyi ki de bu forumu açmışım tüm fikirlerim değişti)

Bro hangi kalsaydı o adını söyler misin?
Bu arada arkadaşların o kasayı önermemesinin sebebi malzeme kalitesinin düşük olması diye düşünüyorum. (iyi ki de bu forumu açmışım tüm fikirlerim değişti)
Kardeşim RAMPAGE FALCON X kasayı yaz çıkar biraz fiyat olarak yüksek olabilir ama sen güzel bir sistem topluyorsun kasadan kısacağını sanmam ben kullanıyorum bu ürünü bu ahkam kesenlere sen bakma milletin ağız kokusu ile iş yapanlar bunlar kasada bir sürü özellik var içi kocaman her tarafı cam vidalar el ile kumandası fan ayarı rgb herşey kumandadan hallediliyor istersen kumandayıda çekim atim.

Kumandadan fan hızını maksimuma aldığında dahada verimli oluyor kumandadan bakabilirsin

üsteki modelde bir farklısı tutturmuşlar bir Coolor master babaları işletiyor her şeyi doğru yapıyor o marka Recep Baltaş Ali abiden duyuyorlar gelip burda ahkam kesiyorlar. Sinir oldum yemin ederim sanki kullandılar sorun yaşadılar da konuşuyorlar.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2019-08-20 at 13.44.09.jpeg
    WhatsApp Image 2019-08-20 at 13.44.09.jpeg
    110 KB · Görüntüleme: 39
  • WhatsApp Image 2019-08-20 at 13.44.08.jpeg
    WhatsApp Image 2019-08-20 at 13.44.08.jpeg
    73,9 KB · Görüntüleme: 25
  • WhatsApp Image 2019-08-20 at 13.44.07.jpeg
    WhatsApp Image 2019-08-20 at 13.44.07.jpeg
    147,7 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:
Kardeşim RAMPAGE FALCON X kasayı yaz çıkar biraz fiyat olarak yüksek olabilir ama sen güzel bir sistem topluyorsun kasadan kısacağını sanmam ben kullanıyorum bu ürünü bu ahkam kesenlere sen bakma milletin ağız kokusu ile iş yapanlar bunlar kasada bir sürü özellik var içi kocaman her tarafı cam vidalar el ile kumandası fan ayarı rgb herşey kumandadan hallediliyor istersen kumandayıda çekim atim.

Kumandadan fan hızını maksimuma aldığında dahada verimli oluyor kumandadan bakabilirsin

üsteki modelde bir farklısı tutturmuşlar bir Coolor master babaları işletiyor her şeyi doğru yapıyor o marka Recep Baltaş Ali abiden duyuyorlar gelip burda ahkam kesiyorlar. Sinir oldum yemin ederim sanki kullandılar sorun yaşadılar da konuşuyorlar.
MB511'den fazla para verip Rampage almayı mantıklı bulmuyorsunuz umarım. Malzeme kalitesi iyi mi bu arada? Bu kasa sayesinde bakış açım değişebilir. MB511 80+ PSU ve 3 fanla bu kasadan 200 TL daha pahalı sanırım.

850 TL bandında görsel olarak daha iyi kasalar mevcut. Sharkoon nightshark RGB öneririm. Hem görsel hemde hava akışı konusunda oldukça başarılı bir kasa. 4 adet fan ve kontrolcü ile birlikte geliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı