9000 TL sistem için Thermaltake view 22 yeterli mi?

Bu kasada o sisteme yakışır
Yakışmaz. Yakışmaz. Yaakışmaaaz! O kasalar alınmaz. Bu markayı önermeyin. Gamepower önermeyin. James Donkey önermeyin. Lütfen. Rica ediyorum. Dandik bu ürünler evet kesinlikle dandik. Aşırı dandik. Berbat. Malzeme kalitesi kötü, hava akışı kötü, yazılımları kötü bu saydığım markaların. Berbat markalar bunlar. Kalan bütün markalar>James Donkey=Gamepower=Rampage=Everest.

Yakışmaz. Yakışmaz. Yaakışmaaaz! O kasalar alınmaz. Bu markayı önermeyin. Gamepower önermeyin. James Donkey önermeyin. Lütfen. Rica ediyorum. Dandik bu ürünler evet kesinlikle dandik. Aşırı dandik. Berbat. Malzeme kalitesi kötü, hava akışı kötü, yazılımları kötü bu saydığım markaların. Berbat markalar bunlar. Kalan bütün markalar>James Donkey=Gamepower=Rampage=Everest.
Sakin ol adamım. Senin önerilerin varsa bekliyorum.

James Donkey dışında katılıyorum.

Ben:
  • RX 5700
  • 32 GB DDR3 300MHz ran
  • AMD R7 2700

Bileşenleri içeren bir sistem toplayacağım.
Ben Thermaltake view 22 modelini kullanmayı düşünüyorum ama acaba biraz basit mi kalır emin değilim. Ama maksimum 850 TL olmalı. Önerileriniz var mı?
RAM DDR4 onu yanlışlıkla yazdınız sanırım, 32GB render haricinde işinize yaramaz onun yerine 3600MHz 16GB almanız daha iyi olur veya 32 GB 3200MHz alın. AMD için 3000MHz en dip değer çünkü.

RAM DDR4 onu yanlışlıkla yazdınız sanırım, 32GB render haricinde işinize yaramaz onun yerine 3600MHz 16GB almanız daha iyi olur veya 32 GB 3200MHz alın. AMD için 3000MHz en dip değer çünkü.
Evet yaa 3000mhz yazacaktım. Ben 32gb ram seçmiştim çünkü uzun yıllar işime yarar diye düşünmüştüm.

Evet yaa 3000mhz yazacaktım. Ben 32gb ram seçmiştim çünkü uzun yıllar işime yarar diye düşünmüştüm.
Kankam 32 gb ram sonraki 10 yılda yaygınlaşır. 16gb size gani gani yeticek. Size gerektiği zamanda ( 10 yıl sonra ) belki 10.000Mhz'lik ramler çıkar 😄

Kankam 32 gb ram sonraki 10 yılda yaygınlaşır. 16gb size gani gani yeticek. Size gerektiği zamanda ( 10 yıl sonra ) belki 10.000Mhz'lik ramler çıkar 😄
Ehh biz de profesör olmadığımız için düşünemedi bu kadar. Teşekkür ederim
16gb ram almaya karar verdim. Ama asıl konumuz kalsaydı da neyse.

Kasa olarak, MB511 öneririm. 240mm sıvı soğutma alırsanız, üstüne takarsınız. İtopya'da 3 fan+750W 80+ PSU, 900 TL. Üzerine birde arkası için 120mm akasa fan alırsanız güzel olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı