9000 TL sistem önerisi

Aerocool almayın bence. High Power almak daha mantıklı olur.
O zaman High Power 600W Performance GD 80+ Gold Güç Kaynağı alıcam ama bir sorum olacak High Power 750W 80+ Bronz Güç Kaynağı bu 750W ama daha ucuz nasıl oluyor 750W mı alsam daha iyi olur yoksa diğeri mi diğerinde performance yazıyor ama diğeri direk PSU tek fark bu mu?

O zaman High Power 600W performance GD 80+ Gold güç kaynağı alacağım ama bir sorum olacak High Power 750W 80+ bronz güç kaynağı bu 750W ama daha ucuz nasıl oluyor 750W mı alsam daha iyi olur yoksa diğeri mi diğerinde performance yazıyor ama diğeri direk PSU tek fark bu mu?

Biri 80+ Gold diğer Bronze. Bu yüzdrn belki daha pahalı olabilir. Bence 750W olanı alın 80+ Gold Bronze pek önemli değil.

Biri 80+ Gold diğer Bronze. Bu yüzdrn belki daha pahalı olabilir. Bence 750W olanı alın 80+ Gold Bronze pek önemli değil.
yok 600W'da Performance yazıyordu diye daha iyi mi diye dedşm o zaman 750W alayım. Gold fln verimlilikmiş performansta bir fark olmaz değil mi
Acaba işlemci olarak ne almalıyım ne önerirsiniz işlemci olarak biraz daha iyi bişey almak istiyorum Ryzen 7 3700x almayı düşünüyorum bütçeyi biraz daha büyüttüm R7 biraz daha iyiymiş acaba almalı mıyım? Dediğim gibi arada 20 fps fark olsa bile alabilirim gördüm gameplaylerden zaten arada 20-25 fps fark var almayı düşünüyorum iyi olur mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı