9000 TL sistem önerisi

Farklı anakart kullansam sıkıntı olmaz değil mi ASUS B450M-K Prime almayı düşünüyorum frekansı yüksek.

O anakartın VRM kalitesi yerlerde. Size 3600 MHz frekans da yeter. Zaten önerdiğim RAM'ler 3200 MHz. Yani B450MK çok giriş seviyesi. Sadece RAM frekansı için alınmaz.

O anakartın VRM kalitesi yerlerde. Size 3600 MHz frekans da yeter. Zaten önerdiğim RAM'ler 3200 MHz. Yani B450MK çok giriş seviyesi. Sadece RAM frekansı için alınmaz.
Asrock iyi marka mıdır duymamıştım onun yerine başka marka önerebilir misin yoksa kalitesinden eminseniz bunu alıcam.

ASRock iyi marka mıdır duymamıştım onun yerine başka marka önerebilir misin yoksa kalitesinden eminseniz bunu alacağım.

İyi markadır. Eğer ben RAM'e OC yaparım derseniz başka anakart da önerebilirim. Ama RAM'e yapacağınız OC'nin performansa farkı ne kadar anlaşılır orasını bilemem.

İyi markadır. Eğer ben RAM'e OC yaparım derseniz başka anakart da önerebilirim. Ama RAM'e yapacağınız OC'nin performansa farkı ne kadar anlaşılır orasını bilemem.
AMD Ryzen 5 3600X 3.6GHz, RTX2060 Super 8GB, 16GB Ram, 512GB m2 SSD Oyuncu Bilgisayarı - Kampanyalı PC | Teknobiyotik bu mu daha iyidir yoksa bu benim topladığım mı Pc Toplama Sihirbazı
Acaba başka daha ucuza RX yok mu 11000TL oluyor da .d

Sinerjiden olan daha iyi ama sinerji biraz pahalıya getiriyor parçaları. Onun yerine kendiniz toplasanız daha da iyi olur. Montaj zor deği. YouTube'da da bir sürü video var. Bence hiç bu tip sitelere bulaşmayın.

Geri
Yukarı