9000 TL sistem tavsiyesi

9000TL'ye ikinci ele aslında çok seçenecek var ama istersen şunları önerebilirim.

Maddi zorluklardan dolayı bende sistemimi satmak durumundayım. Tek ilan açıp 8500TL'ye indirebilirim senin için mouse hariç her şey var.

9000TL'ye ikinci ele aslında çok seçenecek var ama istersen şunları önerebilirim.

Maddi zorluklardan dolayı bende sistemimi satmak durumundayım. Tek ilan açıp 8500TL'ye indirebilirim senin için mouse hariç her şey var.

9000 TL toplama veya hazır sistem tavsiyesi.

Hediye olarak 4'lü 3.0 USB çoklayıcı, Corsair termal macun, north bayou monitör kol tutacağı, monitörün orijinal pivot kolu, Gamenote Blue Switch mekanik klavye, uzun boy mouse pad, SteelSeries mouse pad, masaüstü fan 1 adet,garantileri de devam etmekte

Son düzenleme:

Hediye olarak 4'lü 3.0 USB çoklayıcı, Corsair termal macun, north bayou monitör kol tutacağı, monitörün orijinal pivot kolu, Gamenote Blue Switch mekanik klavye, uzun boy mouse pad, SteelSeries mouse pad, masaüstü fan 1 adet, garantileri de devam etmekte

Hocam sıfır almayı düşünüyorum ne önerebilirsiniz?

Hocam üstteki arkadaşın önerdiği bilgisayar mantıklı fakat mouse ve klavyeniz yoksa yine para harcamak durumunda kalacaksınız.2.el temiz ve daha iyi bir PC alabileceğinize inanıyorum. GTX 1660.GTX 1650 veya GTX 950 gibi toplama bilgisayarlara bakabilirsiniz. 9000 liraya RTX bile bulabilme şansınız var az da olsa bu dönemde 0 güzel bir bilgisayar toplamak zorlaşmaya başladı.

Hocam benim önerdiğim sistem daha iyi gibi sizce nasıl.

Attığımız benzer ekran kartları PCI-E3'te RX 6500 XT 1650'nin hemen önünde RX6400'te PCI-E4'te 1650'nin hemen önünde ama attığım sistemdeki 12100F 10100F'tan çok daha güçlü o yüzden bu şekilde almak daha mantıklı bence.

Attığımız benzer ekran kartları PCI-E3'te RX 6500 XT 1650'nin hemen önünde RX6400'te PCI-E4'te 1650'nin hemen önünde ama attığım sistemdeki 12100F 10100F'tan çok daha güçlü o yüzden bu şekilde almak daha mantıklı bence.
Tamam hocam teşekkürler cevapladığınız için güzel sistemmiş ben sadece valorant ve pubg mobile oynayacağım o bilgisayarda

Yeni konular

Geri
Yukarı