9000 TL sistem toplama

Bütçe
9000
Siz bilirsiniz, sistem üzmez merak etmeyin.
Windows kurulum, ve montaj hizmetiniz seçmeyi unutmayın.

Bu sistemden daha iyisini yukarıda topladık zaten, 9000 TL

Eki Görüntüle 692629

Buradaki ekran kartı Ventus'a tek atar, aynı şekilde kasası da daha iyi, NVMe M.2 SSD vs. onu saymıyorum bile.
Bu özelleştirmeleri yaparak alabilirsiniz.
ram ve anakart hiç duymadım o markaları

şu nasıl sence

RAM ve anakart hiç duymadım o markaları.

Şu nasıl sence.

RAM ve anakart markaları güvenilir, ama takıntılıysanız Gigabyte B450M S2H modeline yükseltebilirsiniz, o sistemi ben de çok beğendim, ekran kartı çok şık, işlemcisi 3600'e göre daha iyi, ama Teknobiyotik'teki sistemin kasası, SSD'si daha iyi, konu sahibi toplu almak istiyor diye teknobiyotiktekini önerdim, siz kendiniz toplayabilecekseniz o sistem de güzel.

peki o arkadaşın topladığı sistemin kasasını bi tık daha yükseltsek şöyle ondan 100 lira falan daha pahalı bi kasa önerir misiniz toplu almak ya da almamak sorun değil hangi sistem hala karar veremedim :D
hangi sistem bi tık daha iyi ayrı ayrı gelmesi önemli değil
i5 10400f Amd ryzen 5 3600 den daha mı iyi
Şimdi baktım akakcede MSI RTX 2070 SUPER GAMİNG X TRİO ekran kartı inno3d den daha ucuz msi daha iyi değil mi

Son düzenleme:
peki o arkadaşın topladığı sistemin kasasını bi tık daha yükseltsek şöyle ondan 100 lira falan daha pahalı bi kasa önerir misiniz toplu almak ya da almamak sorun değil hangi sistem hala karar veremedim :D
hangi sistem bi tık daha iyi ayrı ayrı gelmesi önemli değil
i5 10400f Amd ryzen 5 3600 den daha mı iyi
Şimdi baktım akakcede MSI RTX 2070 SUPER GAMİNG X TRİO ekran kartı inno3d den daha ucuz msi daha iyi değil mi
O sistemin kasasını çok kısmak zorunda kaldım. Eğer bütçe artarsa bu üç kasadan birini öneririm.

O sistemin kasasını çok kısmak zorunda kaldım. Eğer bütçe artarsa bu üç kasadan birini öneririm.
Diğer sorularımı da yanıtlar mısın kasanın altındaki soruları

1-) i5 10400F R5 3600'den oyun anlamında daha iyidir.
2-) Dediğin gibi 2070 Super Gaming X Trio'da ciddi bir indirim var. Kaçırma derim. Stokta son bir ürün kalmış. MSI NVIDIA GeForce RTX 2070 Super Gaming X Trio 8 GB 256 Bit GDDR6 Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri
sağolasın eğer msi i alabilirsem msi kasası alıcam hem uyumlu olur hem daha ucuz kart aynı fiyata gelmiş olur
Aklıma bir soru daha takıldı inno3d ye bir şey olsa garantisi nasıl olacak herkes yurtdışından geliyor sorun yaşarsınız falan yazmış msi almak daha mı mantıklı acaba aydınlatır mısınız
garantisi hakkında bilgisi olan var mı acaba inno3d nin
bir de soğutması kötü diyorlar doğru mu sallıyorlar mı acaba
ve akakçeden aldığımız üründe garanti nasıl oluyor bilmediğim firmalar falan var hep sorun yaşar mıyım

Son düzenleme:

Geri
Yukarı