9000 TL sistem toplama

Ekran görüntüsünde çıkmamış, düzelttim.

2800 TL'ye 1660 Super ne kadar mantıklı? Piyasa uçuk tamam da o fiyata 2. el üst düzey bir kart alınabilir. 1660 Super'in AMD tarafında rakibi RX 590 diye biliyorum. Bu para bu kartlara çok gereksiz ben 3000 TL'ye çok rahat RTX 2060 Super veya RX 5700 veya RX 5700XT kart yakalayabilirim.

2800 TL'ye 1660 Super ne kadar mantıklı? Piyasa uçuk tamam da o fiyata 2. el üst düzey bir kart alınabilir. 1660 Super'in AMD tarafında rakibi RX 590 diye biliyorum. Bu para bu kartlara çok gereksiz ben 3000 TL'ye çok rahat RTX 2060 Super veya RX 5700 veya RX 5700XT kart yakalayabilirim.
Arkadaş 2. el istiyorsa belirtmeli.

Benim tavsiyem daha önce de alışverişini gerçekleştirmiş olduğum "İ7 9700 16Gb Ddr4 240 Ssd 6Gb Gtx1660 E.K.Oyun Bilgisayarı Fiyatları ve Özellikleri" bu ürün. Yanına 1.3'e 144Hz 1 ms monitör aldım şu an çok memnunum. Ama bu kasayı 4 5 ay önce aldığımda 6.7k idi. Elini çabuk tutmalısın.

Bu ne kardeşim? Leş gibi bir bilgisayar o.

Konu sahibine önerim şu olur:
-Tek tek kendiniz alın.
-Böyle "abidik gubidik" bilgisayar tiplerinden uzak durun.

i7 9700 leş gibi bir işlemci. Keza 1660'da öyle. 7K bütçeye onlar olmamış.

Buradaki sistem tavsiyelerini okuyup fikir edinebilirsiniz.

Son düzenleme:

-Tek tek kendiniz alın.

Abidik gubidikten kastın nedir kardeşim.Yıllardır bu sektördeyiz.Anlaşılan pek bildiğiniz bir şey yok.Bu mağazadan alışverişim oldu.F/p ürünleri çıkartıyorlar.Ben de buradan bu bilgisayarı aldığım için arkadaşa tavsiye olarak sundum.Mümkün mertebe saygılı olursanız sevinirim.

-Tek tek kendiniz alın.

Katılıyorum.
Ryzen 5 3600'lü B450 Tomahawk Max anakartlı bir sistem toplayabilirsin eskisi kadar boş zamanım olmadığı için toplayıp paylaşamıyorum sorry.

Bu fiyata güzel bir sistem toplanabilir. İşlemci olarak AMD ekran kartı olarak NVIDIA alabilirsin. AMD ekran kartı kullanıyorum memnun değilim.

Abidik gubidikten kastın nedir kardeşim? Yıllardır bu sektördeyiz. Anlaşılan pek bildiğiniz bir şey yok. Bu mağazadan alışverişim oldu. F/P ürünleri çıkartıyorlar. Ben de buradan bu bilgisayarı aldığım için arkadaşa tavsiye olarak sundum. Mümkün mertebe saygılı olursanız sevinirim.
7000TL fiyat bandında i7 9700 ve GTX 1660'ı alıyorsanız gerçekten "yıllardır" (?) olduğunuz sektörden bir şey anlamamışsınız demektir.

7000TL'ye 5700XT bilgisayar zorlanır. Kalitesiz ürünlere ve düşük segment ürünlere 7000 TL vermek... Ne demek istediğimi anlamışsınızdır umarım. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı