9000 TL sistem toplama

@CELAL CAN GEMİCİ arkadaşım bu sistemi satın aldı ve 4 gündür kullanıyor ve berk rip tepenin Valorant ayarlarıyla birlikte oyunda en aksiyonlu kapışmalarda bile 250 FPS altını görmedi.

Bunu görmemiştim aynen çok güzel duruyor. Peki bu GTX 1660S FreeSync desteklemiyor ama sıkıntı olr mu benim monitörde G-Sync yok da.
SE.

Sen bana 5 dk ver mayak sitem toplayacağım sana.

Hadi bakalım.

Ben kasayı unutum şimdi ekledim ama ekran kartını arşatırmam lazım piyasada ekran karı kalmamış.

MSI 4GT lp Radeon RX 550 OC​

Belki şu ekran kartını alabilirsinin.

Son düzenleme:

Ben kasayı unutum şimdi ekledim ama ekran kartını arşatırmam lazım piyasada ekran karı kalmamış.

9000 TL sistem istemiş RX 550 mi kullanacak inanılmaz manyak bir sistem gerçekten.
Ayrıca neden stok fanın zaten iyi soğuttuğu işlemciye sıvı soğutma aldınız ki.

Hocam arkadaşın attığı senin kinden bir tık daha mantıklı geldi.
9000 TL sistem istemiş RX 550 mi kullanacak inanılmaz manyak bir sistem gerçekten.
Ayrıca neden stok fanın zaten iyi soğuttuğu işlemciye sıvı soğutma aldınız ki.

Faruk bana atılan bu kasa hakkında ne düşüyorsun hocam. CYBER-10400F / INTEL i5-10400F / ASUS TUF GTX 1660 SUPER 6GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Hocam arkadaşın attığı senin kinden bir tık daha mantıklı geldi.

Faruk bana atılan bu kasa hakkında ne düşüyorsun hocam. CYBER-10400F / INTEL i5-10400F / ASUS TUF GTX 1660 SUPER 6GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Ekran kartı bulamadım ya varda busever bazı parçalardan kısmak zorundaydım ayrıca bu zamada kim ekran karı bulmuşta ben bulayım.

RX 550 yerine GTX 750 Ti alsa daha mantıklı olur ve zaten bu bütceye böyle kartlar alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı