9000 TL telefon önerisi

@One Way Trigger
Screenshot_20231226_225606_Chrome.jpg

Geniş açı olmadıktan sonra önemi yok derinlik sensorunun.
9 Pro makro + geniş açı sunuyor.

Oyun oynayan birisi değilim gündelik için iş görsün, kamerası iyi olsun, bataryası iyi olsun. Max 9000TL verebilirim.
Bana Samsung Galaxy A24 alınabilir gibi geldi arkadaşımdan bakmıştım biraz. Önerilerinizi bekliyorum.

Bu fiyatlara kesinlikle düşük segment Android önermiyorum Max 1 yıl sonra kasmaya başlıyor temiz iPhone X alın hala çok iyi telefon.

Aynı işlemciye sahip iPhone 8 Plus kullanıyorum ki diğer yönlerden daha kötü 8 Plus ona rağmen telefon beni şaşırttı hâlâ daha çok iyi performans veriyor yeni geçtim diyebiliriz telefona.
iPhone X, 2017 yılında çıkmış birçok sorunları olan ve güncelleme desteği bitmiş bir cihaz. Böyle bir cihazı önermeniz talihsizlik olmuş. Kimse parasını çöpe atmak istemez.

iPhone X, 2017 yılında çıkmış birçok sorunları olan ve güncelleme desteği bitmiş bir cihaz. Böyle bir cihazı önermeniz talihsizlik olmuş. Kimse parasını çöpe atmak istemez.

iPhone X ilk çıktığında sorunlu bir cihazdı şu an ne gibi bir sorunu var? Açıkçası A24 seçeneğinden veya dandik Android markalarının bu fiyat segmentindeki telefonlarından çok daha iyi Android tarafında Samsung'dan başka bir şey alınmaz A24 ve iPhone X ikilisinden iPhone X alınır tabii ki de.

iPhone X ilk çıktığında sorunlu bir cihazdı şu an ne gibi bir sorunu var? Açıkçası A24 seçeneğinden veya dandik Android markalarının bu fiyat segmentindeki telefonlarından çok daha iyi Android tarafında Samsung'dan başka bir şey alınmaz A24 ve iPhone X ikilisinden iPhone X alınır tabii ki de.
Katılmıyorum. Şurada yazıyor, kullanıcı yorumlarında sorunlardan bahsedilmiş.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231227_070801_Brave.jpg
    Screenshot_20231227_070801_Brave.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_20231227_070718_Brave.jpg
    Screenshot_20231227_070718_Brave.jpg
    70,3 KB · Görüntüleme: 11

Geri
Yukarı