9000 TL'ye 2K 144 Hz monitör önerisi

Bütçe
9000

MrSoyut

Hectopat
İyi günler arkadaşlar. Minimum başlıktaki özelliklere sahip bir monitör alıyorum. Rekabetçi oyun oynamıyorum. Monitör için maksimum psikolojik sınırım 9000TL. Şu monitörü gördüm, fiyatı uygun geldi. Alınır mı? Sizin önerileriniz neler?

Son düzenleme:
FPS oyunları için 32 inç fazla büyük (bence).
Fps yazmamıştım F/P yazmıştım, yazım hatası düzenleme seçeneği eklemiş sanırım. Genel olarak FPS oynamıyorum, genelde hikayeli oyunlar oynuyorum. Öneriniz var mı?

Genel olarak forumda VG27AQ1A ve VG27AQZ önermişler. Odamda siyah perde var, genelde kapıyorum ve gün ışığı görmüyor fakat odamın ışığını yakıyorum. Hangisini önerirsiniz?

FPS yazmamıştım F/P yazmıştım, yazım hatası düzenleme seçeneği eklemiş sanırım. Genel olarak FPS oynamıyorum, genelde hikayeli oyunlar oynuyorum. Öneriniz var mı?

Genel olarak forumda VG27AQ1A ve VG27AQZ önermişler. Odamda siyah perde var, genelde kapıyorum ve gün ışığı görmüyor fakat odamın ışığını yakıyorum. Hangisini önerirsiniz?

Hikayeli oyunlar için sorun olmaz attığınız MSI. Ve VG27AQ1A güzel monitördür memnun kalmayan pek görmedim. Ben olsam VG27AQZ alırdım çünkü pivot ve yükseklik ayarı büyük bir nimet.

İyi günler arkadaşlar. Minimum başlıktaki özelliklere sahip bir monitör alıyorum. Rekabetçi oyun oynamıyorum. Monitör için maksimum psikolojik sınırım 9000TL. Şu monitörü gördüm, fiyatı uygun geldi. Alınır mı? Sizin önerileriniz neler?

Dün amazonda 8bin tl idi konu açmıştım.

Pivot özelliği çok işime yarar mı bilmiyorum, olsa da olur olmasa da.

Arkadaşlar sanırım bütçeyi biraz arttırarak bunu alacağım.

Son düzenleme:
Pivot özelliği çok işime yarar mı bilmiyorum, olsa da olur olmasa da.

Arkadaşlar sanırım bütçeyi biraz arttırarak bunu alacağım.

Doğru tercih yapmış olursunuz.

Geri
Yukarı