2000 TL'ye 144 Hz 2K Monitör Önerisi

RedFranz

Decapat
Daha fazla  
2K, 144 Hz ve VA panele sahip monitör almak istiyorum. Bütçem en fazla 2000 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuyu çok araştırdım, Samsung almayın.
Marka düşmanlığı yapmanın mantığı yok, piyasadaki en iyi VA paneli Samsung üretiyor hatta çoğu firma monitörlerinde Samsung VA paneller kullanıyor.

Bunu sadece yukarıdaki monitör için dediyseniz yanlış anlamışım yukarıdakileri dikkate almayın. Genel olarak Samsung kötülüyor gibi gözüküyorsunuz.

Marka düşmanlığı yapmanın mantığı yok, piyasadaki en iyi VA paneli Samsung üretiyor hatta çoğu firma monitörlerinde Samsung VA paneller kullanıyor.

Bunu sadece yukarıdaki monitör için dediyseniz yanlış anlamışım yukarıdakileri dikkate almayın. Genel olarak Samsung kötülüyor gibi gözüküyorsunuz.
Telefonum, saatim, kulaklığım, soundbar'ım, çamaşır makinem vs. Samsung. Samsung'u çok severek, monitör ürünlerinin kalitesiz olduğunu düşünüyorum. Ve evet, '' VA panel'' üretiminde 1 numara. Ancak bir monitörde sadece panel yok :) Bu arada birçok arkadaşım Samsung almamamı önerdi, bende monitör arıyorum ve monitörde Samsung'u tavsiye etmiyorum. Asus'lar kaliteli ancak pahalı. MSI veya AOC bakabilirsiniz. LG renk kalitesi açısından önerebilirim.

Ne kadar güvenilir bilmiyorum ama Casper'in piyasaya yeni sürdüğü sözde yerli yapım olan 2K 144 Hz, TN panel, Freesync monitörü var. Bence biraz daha koyup AOC'un modellerini almak daha mantıklı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı