9000 TL'ye dizüstü bilgisayar önerisi

burakbas

Kilopat
Selam herkese. Bir yakınım için dizüstü bakıyor. M kriterleri donanım anlamında iyi ve görünüş olarak tercihen açık renk olması. Limit en fazla 9 bin civarı. Ben bir tane buldum fakat sizin yorumlarınızı da görmek istedim. Link.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI modern ve Lenovo'nun thinkbook/Thinkpad modellerine bakın hocam. O bütçede RAM'leri arttırılabilen modeller bu modeller. RAM'i arttırılamayan bir model önermiyorum. Beğendiğiniz modelleri epeyde RAM kısmına bakabilirsiniz yükseltilebilmesine dair.

MSI modern ve Lenovo'nun thinkbook/Thinkpad modellerine bakın hocam. O bütçede RAM'leri arttırılabilen modeller bu modeller. RAM'i arttırılamayan bir model önermiyorum. Beğendiğiniz modelleri epeyde RAM kısmına bakabilirsiniz yükseltilebilmesine dair.

Müşteri yükseltmesine uygun değildir yazıyor fakat maksimum bellek miktarı 16 görüyorum. Bu kısmı kapak olmamasınından dolayı mı yazılmış yoksa anakarta lehimli falan mı?

Müşteri yükseltmesine uygun değildir yazıyor fakat maksimum bellek miktarı 16 görüyorum. Bu kısmı kapak olmamasınından dolayı mı yazılmış yoksa anakarta lehimli falan mı?

Hocam evet araştırmalarım sonucu Lenovo modeli için şu bilgiye ulaştım:
V14 modelinde 4 GB lehimli ve 4 GB boş slotta. Yani dedikleri doğru maksimum 16 GB RAM'e yükseltebiliyorsunuz. Lenovo'lar içerisinden 32 GB'a kadar yükseltilebilen bulduğum en ucuz model bu maalesef: https://www.epey.com/laptop/lenovo-thinkpad-e14-2-20ta004wtx.html

MSI Modern'i gerçekten öneririm eğer bütçenizi 500 TL aşabiliyorsanız.

Geri
Yukarı