9000 TL'ye iMac alınır mı?

Kerem.Arslan

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Screenshot_87.png

Malum LGS var. Ben de hedefimdeki liseyi kazanırsam bu IMac'i almayı düşünüyorum. Arada sırada Unturned, Minecraft, LOL, CS:GO oynuyorum. Ve eğer bu IMac'i alırsam GTA 5 veya PUBG oynarım belki. Sizce yeterli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 521362

Malum LGS var. Ben de hedefimdeki liseyi kazanırsam bu IMac'i almayı düşünüyorum. Arada sırada unturned, Minecraft, LOL, CS:GO oynuyorum. Ve eğer bu IMac'i alırsam GTA 5 veya PUBG oynarım belki. Sizce yeterli mi?

Başlık yanlış olmuş sanırım. Ben olsam asla almazdım 9 bin TL'ye daha iyisini alırsın.

Eki Görüntüle 521362

Malum LGS var. Ben de hedefimdeki liseyi kazanırsam bu IMac'i almayı düşünüyorum. Arada sırada Unturned, Minecraft, LOL, CS:GO oynuyorum. Ve eğer bu IMac'i alırsam GTA 5 veya PUBG oynarım belki. Sizce yeterli mi?

Yeterli ancak o fiyat o bilgisayara çok çooook fazla. Eğer masaüstü toplayacaksanız bütçe belirtin, önerelim.

i3 işlemcili 8 GB RAM ve 2 GB ekran kartına sahip bir bilgisayara 9000 TL vermek çok ama çok saçma. O bilgisayarın aynısını 1500 TL ye toplarım. Onun yerine RTX li bir toplama bilgisayar toplayın GTA V yi bırakın o RTX li sistem ile Cyberpunk oynarsınız.

Oyun performanslarının düşük olduğuna dair bir video izlemiştim. -iPhonedo-
Ama Boot Camp ile Windows kurup rahatça oynayabilirsiniz diye düşünüyorum.

İlla o tarz bir laptop almak istersen dediğin oyunları oynayabilecek Asus VivoBook S432FL-EB023T Intel Core i7 8565U 16GB 512GB Fiyatı alabilirsin fakat önerim GTX1660 kartlı bir laptop olacak.
i3 işlemcili 8 GB RAM ve 2 GB ekran kartına sahip bir bilgisayara 9000 TL vermek çok ama çok saçma. O bilgisayarın aynısını 1500 TL'ye toplarım. Onun yerine RTX'li bir toplama bilgisayar toplayın GTA V'yi bırakın o RTX'li sistem ile Cyberpunk oynarsınız.

Aynısını 1500TL'ye toplayıp atar misin? 4K ekran zaten bütçeyi aşıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta 900TL diyor? :D
Admin yanlış yazmış benim yazdığım başlık: Imac Alınır Mı?
Biz ailecek Apple kullanıcıyız aslında o yüzden windows'a pek sıcak bakmıyorlar -bu bilgisayarı zorla aldırmıştım ve bu kadar kötü performanslı olduğunu bilmiyordum- ben de öyle aşırı oyun oynamayı seven biri değilim. Ve Apple'ın dizaynı ve de mac os hoşuma gidiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı