9000 TL'ye kadar elektrogitar ve ses kartı önerisi

Arkadaşlar, konuyu ben açmıştım; bana da yardımcı olabilir misiniz?

Mesela siz ses kartı almamamı önerdiniz ama yerine hangi marka ve model bir amfi alabileceğim konusunda bir öneride bulunmadınız. Tavsiyenizi dikkate almak isterim ama bunun için anlayabileceğiniz üzere önümde bir alternatif olması gerekiyor.

Bir de elektrogitar tavsiyeniz varsa onu dabilmek isterim.

Siz de ses kartı önerdiniz fakat hangi marka ve model elektro gitara yönelmemin daha doğru olacağını söylemediniz. Elektrogitar olarak hangi markanın hangi modelini önerirsiniz?

Not: İkinci el düşünmüyorum ve gitar alınırken hangi özelliklere dikkat etmek gerek bilmiyorum. Sadece elimdeki bütçeyle müzikten soğutmayacak, belli bir kalitede ürünler alabiliyor muyum bunu ve alabiliyorsam bu modellerin isimlerinin ne olduğunu öğrenmek istiyorum.

Ben elektrogitar çalmaya Ibanez GRG121DX ile başlamıştım, uzun süre götürdü beni herhangi bir sorun ile de karşılaşmadım. Ibanez gio serisi başlangıç için güzel gitarlar ama ülkemizin ekonomik durumundan dolayı maalesef fiyatlar uçmuş durumda. Bütçenizi biraz zorlayarak IBANEZ GRG131DX-BKF GRG Elektro Gitar,IBANEZ GRG131DX-BKF GRG Elektro Gitar Amazon.com.tr bu 2 ürünü tercih edebilirsiniz.

Ben elektrogitar çalmaya Ibanez GRG121DX ile başlamıştım, uzun süre götürdü beni herhangi bir sorun ile de karşılaşmadım. Ibanez gio serisi başlangıç için güzel gitarlar ama ülkemizin ekonomik durumundan dolayı maalesef fiyatlar uçmuş durumda. Bütçenizi biraz zorlayarak IBANEZ GRG131DX-BKF GRG Elektro Gitar,IBANEZ GRG131DX-BKF GRG Elektro Gitar Amazon.com.tr bu 2 ürünü tercih edebilirsiniz.

Gitar için o kadar çıkmaz derseniz Cort'a da yönelebilirsiniz. Cort X100 Opbk Elektro Gitar Fiyatları ve Özellikleri

Gitar için o kadar çıkmaz derseniz Cort'a da yönelebilirsiniz. Cort X100 Opbk Elektro Gitar Fiyatları ve Özellikleri
Tamamdır, teşekkürler yardımınız için.

Mesela siz ses kartı almamamı önerdiniz ama yerine hangi marka ve model bir amfi alabileceğim konusunda bir öneride bulunmadınız. Tavsiyenizi dikkate almak isterim ama bunun için anlayabileceğiniz üzere önümde bir alternatif olması gerekiyor.

Size doğru şekilde / usülde başlamanız konusunda yol gösterdim. Marka / model takip etmiyorum.

Geri
Yukarı