9000 TL'ye kadar üniversite için laptop önerisi

Reis uygun fiyatlı bir şey bulunabilir mi, çok yoğun kullanım olmayacak.

Attığımızı gösterdim diyor ki çok kullanmayacağım Lenovo V15 değil de V14 bulmuş alayım mı diyor.

Hangi V14, link atar mısınız?

Bunu diyor, bütçe çok çıkmak istemiyor 4yıl götürür mü bu bilgisayar. Makale yazılacak YouTube'dan video izlenecek.

Bunu diyor, bütçe çok çıkmak istemiyor 4yıl götürür mü bu bilgisayar. Makale yazılacak YouTube'dan video izlenecek.

Tabii ki V15'in daha iyi, daha uzun ömürlü olduğunu söyledim ama arada 5K fiyat farkı var.

Tek Chrome sekmesinden sonra takılma yapmaya başlar bu cihaz. Fazla bütçe yoksa 2. el cihazlara yönelmekte fayda var. Aldığınız cihazın durumuna göre SSD+RAM yükseltmesi yaparsınız, gerekirse batarya değiştirirsiniz.

Hocam bütçeyi 11838 TL'ye çıkarırsan sana ipad air almanı öneririm. Öğrenci kampanyası ile aldığın takdirde 2. Nesil bir airpods sahibi olursun.

Söz ettiğin bütçede güçlü ve uzun yıllar performansını koruyabilecek bir cihaz olduğunu sanmıyorum. İpad Air ve pro modellerinde macbook'larda bulunan M1 işlemci var. O nedenle güç konusunda mevcut fiyat dahilindeki cihazlardan çok daha güçlü olduğu ortada.

İpad Air 2 kullanıcısıyım. Cihazım 7 yıllık ve hala çok rahat kullanabiliyorum. 18 Temmuz tarihi ile cihazımın pil döngüsü 2103 ve pil sağlığı %90. Bunu cihazın ne kadar dayanıklı olduğunu anlayabilmen için söylüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı