9000 TL'ye okul için tablet önerisi

Furkeng

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,
Bu sene üniversiteye gideceğim. Laptopum var ancak taşıması ve kullanımı açısından tablet almak istiyorum. Kalem ve tablete toplam bütçem 9 bin TL. Samsung S6 Lite gözüme çarptı ama sanki arayüzü ve kalem gecikmesi fazla gibi. Önerilerinizi bekliyorum.

Açıkçası tüm işim Google ile Drive vb. o yüzden Huawei düşünmüyorum.

Kendim MatePad Air kullanıyorum. Gbox yüklüyorsun normal nasıl kullanıyorsan kullanıyorsun hiç farkı yok. İşletim sistemi inanılmaz akıcı i pad 10. nesil kullanmış biri olarak söylüyorum. Yanındaki hediyeler ile bilgisayar gibi kullanırsın.

Merhaba arkadaşlar,
Bu sene üniversiteye gideceğim. Laptopum var ancak taşıması ve kullanımı açısından tablet almak istiyorum. Kalem ve tablete toplam bütçem 9 bin TL. Samsung S6 Lite gözüme çarptı ama sanki arayüzü ve kalem gecikmesi fazla gibi. Önerilerinizi bekliyorum.
MatePad Air kullanabilirsiniz.

Kendim MatePad Air kullanıyorum. Gbox yüklüyorsun normal nasıl kullanıyorsan kullanıyorsun hiç farkı yok. İşletim sistemi inanılmaz akıcı i pad 10. nesil kullanmış biri olarak söylüyorum. Yanındaki hediyeler ile bilgisayar gibi kullanırsın.
Hocam bazıları gbox indirdiğinde arayüzün ve google uygulamalarının mesela YouTube arada kastığını ve takıldığını yazmış. Sizde hiçbir problem yok mu ?

Hocam bazıları gbox indirdiğinde arayüzün ve Google uygulamalarının mesela YouTube arada kastığını ve takıldığını yazmış. Sizde hiçbir problem yok mu?

Hayır kesinlikle yok. Dediğim gibi normal telefonfaki gibi aynı sistem farkı yok. Play hizmetler yerine gbox gibi düşün.

Yeni konular

Geri
Yukarı