20000 TL'ye okul için tablet önerisi

Emirhan ORÇAN

Hectopat
Merhaba. Bu başlık adı altında çok fazla konu açılmış fakat kendi isteğim dahilinde cevap bulamadım.
19-20.000 TL bütçem var ve üniversitede de kullanmak amacıyla kalem konusunda iyi olan yıllarca götürebilecek bir tablet arıyorum.
Ayrıca şu an üniversite sınavına hazırlanıyorum ve bazı kitap, test, konu anlatımlarının olduğu PDF'lere sahibim. Bu PDF'leri hızlıca ve rahatlıkla açabileceğim, üzerinde çizim yapabileceğim, küçük notlar alabileceğim kısacası en iyi şekilde değerlendirebileceğim bir tablet arıyorum.
Şu an almaya karar verdiğim fakat emin olamadığım Samsung Galaxy Tab S9 FE+ (Wi-Fi)-12 GB RAM'a sahip olan tablet var. Biraz araştırdım ve en iyi seçimin bu olacağını düşündüm. Doğru mu düşünüyorum yoksa daha iyi tabletler var mı? Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Almayı düşündüğünüz tablet gayet iyi. Gündelik işler için zaten öyle aşırı paralar harcamaya gerek yok 5000₺'lik Lenovo tabletim ile(ben 3 yıl önce 1000₺'ye falan almıştım) yardır yardır çalışabiliyorum ve hiçbir sıkıntı yaşatmıyor bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı