9000 TL'ye oyun bilgisayarı önerisi

Bütçe
9000tl
Etiketlediğin insandan kim olduğun belli. Araştırmadan yoksun ve cahil kalmayın lütfen bu kadar. Clevo aynı MSI gibi, ASUS gibi, Gigabyte gibi Tayvan merkezli bir firmadır. Ayrıca Clevo gibi üretim ve dağıtım yapan firmalar yalnızca Monster, GameGaraj gibi firmalara değil, ASUS gibi büyük firmalar için de üretim yapmışlar/yapmaktalar. Monster'ın verdiği servis hizmetini Türkiye'de kaç firma veriyor? Kasa kalitesi yüksek diye gidip daha kötü ürüne daha fazla para vermem kim ne derse desin. Ben kullanıyorum ve servisinden performansına her şeyinden memnunum. Monster'ı Casper ile karıştırmayın. Kendisi üretim yapmayanmış 😂 İyi markalar kendi kasasını, anakartını, komponentlerini kendisi üretiyor diye bir şey yok. Cahil fikirlerinizle marka yorumlamaktan vazgeçin. Fanboyluk ne ise, yaptığınız şey de ondan farksız.

Etiketlediğim insanın neyi varmış? Ben @WoLeRm hocamı öneride bulunsun diye etiketledim beni desteklesin diye değil. Araştırmadan yoksun olsam bu satıcıların marka bastıklarını bilmiyor olurdum. Ayrıca ben marka belirtmedim sen nasıl anlamak istemişsen öyle anlamışsın.

Etiketlediğim insanın neyi varmış? Ben @WoLeRm hocamı öneride bulunsun diye etiketledim beni desteklesin diye değil. Araştırmadan yoksun olsam bu satıcıların marka bastıklarını bilmiyor olurdum. Ayrıca ben marka belirtmedim sen nasıl anlamak istemişsen öyle anlamışsın.
Kendisi konu hakkında bilgisiz ve insanlara kendi önyargısı ile yanlış bilgilendirme yapan biri. Neden Monster ve Casper önermiyoruz adlı konusu da kapanmıştı zaten. Yazdıkları tam bir troll. "Giriş seviyesi cihazlarında 60 Hz ekran kullanıyor." yazmış konusunda. Sanki MSI, Asus giriş seviye cihazlarında 240 Hz ekran kullanıyor. Tecrübe ettiği birşey yokya sağdan soldan duyduğu ile oraya buraya mesaj atıyor. Kanıt yok, tecrübe yok, teknik bilgi yok. Faraze.

Yeni konular

Geri
Yukarı