9000TL Her şey Dahil Sistem Önerisi

Bütçenizi birazcık aştı fakat buna değceğine emin olabilirsiniz :)

Sharkoon marka hiçbir ürünü tavsiye etmem hele ki böyle sistemler için benim şahsi kasam çayır cayır yanıyor oyun oynarken kasanın dışı ısınıyor kart 80 dereceyi görüyor (1660 ti)bu yüzden sharkoon kasaları önermem tecrübeyle sabit ayrıca kasamada 4 fan mevcut 3 önde ısınması azalsın diye egzoz fanı degistirdim 5 6 derecelik bi azalma olsun diye. Şuan daha iyi ama gerek fanları olsun gerekte kalite olsun sağlam bir kasa değil sakın kasaya az vereyimde şu parçanın daha iyisini alayim gibi bi algıya kapılmayın.

Eki Görüntüle 400589
Böyle olabilir. Baya aştı ama.
Hocam yapmayın etmeyin. Depolamaya toplam 917TL vermişsiniz. 800 Tl ye 1TB lık bir m.2 bulmuştum. Tekrar bulunabilir. 1TB yeterli olacaktır diye düşünüyorum ayrıca.

https://www.itopya.com/VFdwbmQwNTZhekJOYWtsNk5EQTE2OTQ=.share
Buyrun gayet yeterli olacaktır diye düşünüyorum. 200TL geçti ama klavye için :)
Hocam yapmayın etmeyin. Depolamaya toplam 917TL vermişsiniz. 800 Tl ye 1TB lık bir m.2 bulmuştum. Tekrar bulunabilir. 1TB yeterli olacaktır diye düşünüyorum ayrıca.

https://www.itopya.com/VFdwbmQwNTZhekJOYWtsNk5EQTE2OTQ=.share
Buyrun gayet yeterli olacaktır diye düşünüyorum. 200TL geçti ama klavye için :)
Gereksiz büyük monitöre kaçmadım.Büyük bir monitör istiyorsanız:
Eki Görüntüle 400598
Hocam her şey dahil 9400₺ dikkatini çekebilir 😊
Not: PSU 600-650W tercih edilebilir.
Klavye+mouse+mousePad+kulaklık opsiyonu size kalmış, bu göstermelik 😊

Bu sistem ağır oyunlarda ve 2K çözünürlükte neredeyse sürekli darboğazda kalır hocam, Ryzen 5 2600 RTX 2070 i rahat besleyebilecek bir işlemci değildir.

Bu sistem daha mantıklı ama yine benim önerim olan daha iyi, güçlü, yeni, stabil 😁

EDİT: kasayı ekledim ama sanırım listeye düşmemiş, kasa da 200₺ hocam, kulaklık+mouse+mousePad i çıkartınca sistem 9200₺ seviyelerine düşüyor. Bu sistemle canının istediğini yap, bir sorun problem yaşarsınız da bana ulaşın, o kadar eminim 😁
Olmamış. 144Hz olmayan bir monitör var. Bu bütçeyle 144hz alınmalı büyük ve LG diye böyle bir monitöre gidilmemeli.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı