9000TL her şey dahil sistem toplama

Pardon hocam mesajı yazarken siz de onu belirtmişsiniz görmedim.
İlla 0 toplacaksanız o sistem kullanılabilir bir de monitör alırsınız ileride bütçe olursa ekran kartı da takarsınız tadından yenmez.

İleride 6600 takmayı düşünüyorum monitör olarak şunu düşünüyorum

İleride 6600 takmayı düşünüyorum monitör olarak şunu düşünüyorum.

Evet hocam bunu öneriyorlar iş görür diye düşünüyorum.

2X.
6798TL ediyor hocam sizce iyi mi?

Ufak bir düzenleme yapalım.
2X.
Bu SSD de DRAM var.
Kasanız meash olsun

Ufak bir düzenleme yapalım.
2X.
Bu SSD de DRAM var.
Kasanız meash olsun

Hocam önerileriniz çok iyi ama daha klavye ve monitör alacağım bunlar ile fiyatı 200-300 falan artıyor. Eğer bütçem yetseydi bende bunları seçerdim bütçeyi arttırmaya çalışırım ve attıklarınızı almayı denerim.

Ben 10.000₺ ye yakın bir paraya i3 10100F RX 5600XT sistem topladım kendime geçen. Sen de bu tarz bir şey yapabilirsin. Ekran kartı hariç parçaları sıfır aldım.

Hocam önerileriniz çok iyi ama daha klavye ve monitör alacağım bunlar ile fiyatı 200-300 falan artıyor. Eğer bütçem yetseydi bende bunları seçerdim bütçeyi arttırmaya çalışırım ve attıklarınızı almayı denerim.

RAM'leri mutlaka öyle yapın. APU'da 3600MHz ile iyi bir performans farkı oluyor.
SSD'de DRAM olduğu için uzun ömürlüdür olması için iyi olur.
Kasanız zaten meshmiş onu değiştirmenize gerek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fena değil ama attığım daha iyi olur bence hem de direkt 16 GB RAM'le falan geliyor sadece SSD'nin Adata yapılması lazım bir de anakart 250TL verilip B450 de yapılabilir.

Hocam çok saçma olacak ama sizin attığınız sistemi istememiştim şimdi toplamaya üşendim ve sizin attığınız sistemi birkaç güne alacağım.Topladığım sistemde işlemcinin 5600G olmasına rağmen anakart 2400MHz olduğu için vazgeçtim bu arada işlemci fiyatı uçmuş bile.(fanınım abi)

Geri
Yukarı