9000TL laptop önerisi

Batu7

Kilopat
Daha fazla  
Programlama, oyun ağırlıklı kullanmak için bir notebook arayışındayım. Matlab, AutoCAD tarzı programlar kullanıyorum. GTA 5, R6, RDR2, W3, CS:GO gibi oyunlar oynuyorum. Sizce aşağıdaki laptoplardan hangisi en mantıklı tercih olur? Bütçemi en fazla 500 lira daha zorlayabilirim. Şu anda 10 senelik bir Casper laptop kullandığım için performans önceliğim. Tasarım olarak bana göre Monster önde fakat i5, R5 ve R7 arasında çok çok fazla fark var. Diğer bir önemli fark ekran. 120Hz ve 60Hz.

Bu laptoplardan başka öneriniz varsa seve seve incelerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Programlama, oyun ağırlıklı kullanmak için bir notebook arayışındayım. Matlab, AutoCAD tarzı programlar kullanıyorum. GTA 5, R6, RDR2, W3, CS:GO gibi oyunlar oynuyorum. Sizce aşağıdaki laptoplardan hangisi en mantıklı tercih olur? Bütçemi en fazla 500 lira daha zorlayabilirim. Şu anda 10 senelik bir Casper laptop kullandığım için performans önceliğim. Tasarım olarak bana göre Monster önde fakat i5, R5 ve R7 arasında çok çok fazla fark var. Diğer bir önemli fark ekran. 120Hz ve 60Hz.

Bu laptoplardan başka öneriniz varsa seve seve incelerim.

Şu illet Monster'lardan almayın daha geçenlerde bir sürü konu açıldı sorunu olan ile alakalı @WoLeRm ben sana saldım kardeşim sen ne önerirsen öner tamam hadi kolay gelsin.

SSD ne kadar lazım size.
Yakın zamanda 256GB yeterli olur ama 500GB daha iyi olur. İlerleyen zamanlarda 1TB SSD eklemesi yapmayı düşünüyorum.
Şu illet Monster'lardan almayın daha geçenlerde bir sürü konu açıldı sorunu olan ile alakalı @WoLeRm ben sana saldım kardeşim sen ne önerirsen öner tamam hadi kolay gelsin.
Sizin gibi pek çok kişiden bu yorumları duyduğum için tam karar vermişken tekrar aramaya başladım. Aynı fiyat bandında Acer Monster ve Excalibur var. Acer tercih etmeye sıcak bakıyorum. Sizin fikirleriniz nelerdir?
Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için. İlk linkteki monster için fazladan 500tl vermeye değeceğini sanmıyorum. İkinci linktekini araştıracağım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı