9000TL oyuncu laptop önerisi

Hayrullah196

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben e-spor oyunları oynayacağım bütçede olduğu gibi Max 9000TL'dir neden e spor için oyuncu laptop istiyorsun diyorsanız Ultra ayarlarda rahat oynamak ve uzun ömürlü olması için ideal bir tercih olabilir diye düşünüyorum.
Ekran 17.3 inç gibi olursa güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben e-spor oyunları oynayacağım bütçede olduğu gibi Max 9000TL'dir neden e spor için oyuncu laptop istiyorsun diyorsanız Ultra ayarlarda rahat oynamak ve uzun ömürlü olması için ideal bir tercih olabilir diye düşünüyorum.
Ekran 17.3 inç gibi olursa güzel olur.

En uzun ömürlü laptop bu, 17 inç isterseniz işlemci ve ekran kartı açısından çok geriye düşersiniz.

Affınıza sığınarak laptop ile FPS oyunları oynamak bence zor. Klavye tuşları küçük olduğu için parmağı büyük olan insanlar bazen yanlış tuşlara basabiliyor. Bana kalırsa masaüstü alabilirseniz daha iyi olur.

Düzgün öneri yapın.

ASUS TUF serisine de bakabilirsin:

Bu HP yerine Acer Nitro serisine bakabilirsiniz

Düzgün öneri yapın.

Yanlış anlaşılma olmasın "düzgün öneri yapın"dan kastım arkadaş bütçesini belirtmiş ve bu verilen öneri bütçesini fazlasıyla geçiyordu ayrıca FPS oyunları için ekranın 17.3 boyutunda olmasını istemiş ama ekran boyutu 15.6 yani gine belirttiği 2 kriterini de karşılamıyordu bu yüzden böyle yazdım.
İyi forumlar arkadaşlar.

Geri
Yukarı