9000TL sistem önerisi

Bütçe
9000

Ryionme

Hectopat
Daha fazla  
Tüm oyunları 1080P'de oynatmak için 9000 TL'lik bir kasa toplamak istiyorum. Bütçeyi yaklaşık 500TL aşabilirim. Elimde Monster Aryond A27 v1.1 Gaming monitör var.
Parçaları şöyle düşündüm:
2 adet NEOFORZA 8gb Ddr4 3000mhz Cl17 Pc Ram Black Faye Nmud480e82-3000db11 | Trendyol
Elimde ek olarak Samsung 860 EVO 500GB SSD var, toplam 1TB hafıza ediyor bana fazlasıyla yeter. Sizce sistem nasıl olmuş? Değiştirmemi önerdiğiniz parça var mı? Kasayı en geç 1 ay içinde alacağım bu yüzden ekran kartını böyle seçtim. Stokların 1 ay içinde yenileneceğini düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocamın öerdiği bu PSU'yu alırsanız artan para ve birazda üstüne koyarak bu kasayı almalısınız bence.
Sizin önerdiğiniz kasada toz filtresi yok diye biliyorum ve sisteminiz çok çabuk tozlanabilir. Benim önerdiğim kasanın hem üst hem ön hem de PSU bölümünde toz filtreleri bulunmakta. Kasanın beyaz ve siyah versiyonları var. Sen hangisini seversen, hoşuna giderse onu seçebilirsin. Kasa ile birlikte önde 2 ve arkada 1 (egzoz fanı) olmak üzere toplamda 3 adet RGB'siz bakın RGB'siz fan ile birlikte gelmekte. Kasanın ön tarafına aynı anda 3 adet 120mm veya 2 adet 140mm fan takabilirsin. Kolay gelsin umarım yardımcı olabilmişimdir.

Güç kaynağı olarak XPG öneririm. Ekran kartı çok pahalı. Stoklar beklenip RTX 3060 ya da RTX 3060 Tİ alınabilir.

Öneriniz için teşekkürler. Ben bu kasayı elimdekini satıp alacağım için çok bekleyemem o yüzden böyle seçtim. Bence stokların gelmesi 2 ayı geçer.
Hocamın öerdiği bu PSU'yu alırsanız artan para ve birazda üstüne koyarak bu kasayı almalısınız bence.
Sizin önerdiğiniz kasada toz filtresi yok diye biliyorum ve sisteminiz çok çabuk tozlanabilir. Benim önerdiğim kasanın hem üst hem ön hem de PSU bölümünde toz filtreleri bulunmakta. Kasanın beyaz ve siyah versiyonları var. Sen hangisini seversen, hoşuna giderse onu seçebilirsin. Kasa ile birlikte önde 2 ve arkada 1 (egzoz fanı) olmak üzere toplamda 3 adet RGB'siz bakın RGB'siz fan ile birlikte gelmekte. Kasanın ön tarafına aynı anda 3 adet 120mm veya 2 adet 140mm fan takabilirsin. Kolay gelsin umarım yardımcı olabilmişimdir.
Kasayı ilk defa gördüm çok güzelmiş. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı