9000TL'ye hangi Xiaomi alınır?

10 bin lira altı bütçeye Samsung alınmaz arkadaşlar Realme 9 Pro en mantıklısı.

Model belirtebilir misin?

Mi 10
Redmi Note 9 Pro
POCO X3 NFC.

Babam, annem ve kardeşim de Xiaomi kullanıyor. 5 yıldır falan. Bende sevmem Xiaomi ama yakınımda kullanlar bu sorunları yaşamadı.

Belki şansdır ama şahsen bir daha Xiaomi almayı düşünmüyorum ve önermiyorum.

Xiaomi ne? Kulaklık, bileklik telefon vb.

Telefon tabii ki.

Xiaomi yazmışsında ne istiyorsun? Telefonmu arabamı kulaklıkmı ev mi arsa mı? Eğer telefonsa yol yakınken dön Samsung al. İşletim sistemi iyi değil Mi9 kullanıyorum beğenmedim.

Bende Xiaomi'nin işletim sistemini beğenirken Samsung'un işletim sistemini beğenmiyorum.

Yorumlarınız için teşekkürler. Xiaomi harici maalesef alamam. Diğerlerinin yazılımını, arayüzünü sevmiyorum. Redmi Note 12 Pro alınabilir bir telefon ancak bana işlemcisi de güzel bir telefon lazım. MI11t temiz 9K ya bulabilirim bence. Çok sayıda sahibinden de ilan var. Sizce iyi olmaz mı?

Telefon tabii ki.

Bende Xiaomi'nin işletim sistemini beğenirken Samsung'un işletim sistemini beğenmiyorum.

Yorumlarınız için teşekkürler. Xiaomi harici maalesef alamam. Diğerlerinin yazılımını, arayüzünü sevmiyorum. Redmi Note 12 Pro alınabilir bir telefon ancak bana işlemcisi de güzel bir telefon lazım. MI11t temiz 9K ya bulabilirim bence. Çok sayıda sahibinden de ilan var. Sizce iyi olmaz mı?

Hocam insanlara neden dislike atıyorsunuz ki? Bulabilirsiniz alın ne diyelim zaten burada en iyi oneriyi yapmaya çalışıyoruz hepimiz.

Hocam insanlara neden dislike atıyorsunuz ki? Bulabilirsiniz alın ne diyelim zaten burada en iyi oneriyi yapmaya çalışıyoruz hepimiz.

Dostum öneri diye verdiğin iki telefon da çöp zaten. Emeğine bir şey demedim. Ancak işime yaramadığından dislike attım.

Yeni konular

Geri
Yukarı