900TL Custom tarzı klavye önerisi

Bütçe
900
Bastığınızda hissettirmiyor hocam, az önce tekrar denedim. Tuş yokmuş gibi hissettiriyor ve TTC'den daha iyidir diye düşünüyorum.
Anladım hocam. Peki yine bu bütçe bandından banggood'dan farklı ürün var mı? MK61'den daha iyi olan? Gerçekten aldığıma değecek bir kablosuz klavye varsa bakabilirim.

Ve bu klavyeyi alırsam da beyaz almam gerekir beyaz aşşırı güzel direkt beni al diyor. Masam da beyaz ama. Uzun bir siyah mousepad alırım yine de beyaz kullanırım o derece beğendim.

Anladım hocam. Peki yine bu bütçe bandından banggood'dan farklı ürün var mı? MK61'den daha iyi olan? Gerçekten aldığıma değecek bir kablosuz klavye varsa bakabilirim.
Kablosuz olursa Royal Kludge var fakat banggood'ta 1300 civarında 2.4GHz olan, switchi Gateron'dan biraz daha düşük RK Switch kullanılıyor kendi switchleri yani. Skyloong vardı sanırsam ama sadece kablolu diye biliyorum MK61'den iyi değil ama, seçenek tabii.

Kablosuz olursa Royal Kludge var fakat banggood'ta 1300 civarında 2.4GHz olan, switchi Gateron'dan biraz daha düşük RK Switch kullanılıyor kendi switchleri yani. Skyloong vardı sanırsam ama sadece kablolu diye biliyorum.
O zaman boşverin hocam alınca adam akıllı düzgün bir şey almak istiyorum gerçekten.

Geri
Yukarı