900TL kasa+PSU tavsiyesi

Bütçe
800-900TL

fryzen

Kilopat
Makaleler
24
Arkadaşlar merhaba, 900TL bütçe ile kasa+PSU alacak olsanız aşağıdakilerden hangilerini alırdınız? Tercih sebebinizi ve ikinci tercihinizi de belirtirseniz iyi olur. Görüşleriniz için teşekkür ederim, harici önerilerinize de açığım.
- Zalman S4 Plus RGB + FSP HV Pro 550W.
- Cooler Master Masterbox Lite 5 Blue + MasterWatt Lite 500W.
- Corsair Spec-Delta RGB + Corsair vs550.
- Aerocool Quartz Revo ARGB + Aerocool Cylon 600W.
- MSI Mag Forge 100M + Corsair VS550.

Son düzenleyen: Moderatör:
@El Cucuy Aerocool Saturn'u deneyip pek beğenmemiştim, SHP650'yi alternatif olarak listeme ekledim. Yorumun için teşekkür edrerim.

Hem sistem tavsiyeleri için hem de kendim toplayacağım sistem(ler) için diğer görüşlerinizi de bekliyorum arkadaşlar.

Zalman S4 Plus ön paneli komple cam ise ısınma sorunu çıkarabilir. Aynı şekilde Masterbox Lite 5 de. Forumda bir arkadaş Masterbox Lite 5'e sineklikten mesh panel bile yapmıştı yani o kadar kötü hava akışı var. :D
Spec Delta ve 100M olanlar daha iyi.
Bir de kasa tavsiyelerine bu iki kasayı eklerseniz güzel olur. Birisini bizzat kendim kullanıyorum ve memnunum, diğeri de yeni ve güzel bir model.

Arkadaşlar şu anda dışarıdayım, MAG Forge kasayı inceledim. Kasanın malzeme kalitesi iyi ancak bir dengesizlik var, kasa yandan ve (fanlar kapalıyken) önden çok rahatsız edici duruyor. Kendim kullanmak istemem ancak siz beğeniyorsanız eklerim sistem tavsiyelerine.
Zalman S4 Plus ön paneli komple cam ise ısınma sorunu çıkarabilir. Aynı şekilde Masterbox Lite 5 de. Forumda bir arkadaş Masterbox Lite 5'e sineklikten mesh panel bile yapmıştı yani o kadar kötü hava akışı var. :D
Spec Delta ve 100M olanlar daha iyi.
Bir de kasa tavsiyelerine bu iki kasayı eklerseniz güzel olur. Birisini bizzat kendim kullanıyorum ve memnunum, diğeri de yeni ve güzel bir model.
Hocam dediğin Zalman kasayı da incelemeye çalışacağım bugün. Önerilerin için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı