900TL klavye önerisi

Bütçe
800-900TL
Bu ürünü de bir çok kez gördüm ama fiyatını hak etmiyor diyorlar. Siz ne diyorsunuz?
ASUS'un birden farklı bilgisayar bileşeni için seviyeyi yükselttiği bilinen bir gerçek. Red Switch dediğimiz şey markadan markaya değişiyor tabii. Burada da standart yapılı bir Red Switch kullanılmış. Bilek desteği var. Ben 799 TL'nin normal olduğunu düşünüyorum.

ASUS'un birden farklı bilgisayar bileşeni için seviyeyi yükselttiği bilinen bir gerçek. Red Switch dediğimiz şey markadan markaya değişiyor tabii. Burada da standart yapılı bir Red Switch kullanılmış. Bilek desteği var. Ben 799 TL'nin normal olduğunu düşünüyorum.
Yazılımı için aynı şeyi diyemeyeceğim maalesef. Virüs gibi yazılımı var, çok sorun çektim önceden. Makro atadığım zaman bilgisayarı çökertiyordu uygulama.

Yazılımı için aynı şeyi demek doğru olmaz gerçi. Virüs gibi yazılımı var, çok sorun çektim önceden. Makro atadığım zaman bilgisayarı çökertiyordu uygulama.
Armoury Crate sapıtabiliyor. Hatta eski RGB NVMe ürünümün ısısını arttırıyordu, deli şey. 😅

Almışken güzel bir klavye almak istediğim için 800-900TL civarlarında bir klavye arıyorum. Baktığım şu 2 ürün var;

Bu 2 ürün arasında kaldım ama daha iyi bir öneriniz varsa beklerim. Brown veya red Switch olursa benim için daha iyi olur, Blue gibi sesli olması beni rahatsız eder. Şimdiden teşekkürler :)

1 yıldır K530 kullanıyorum memnunum. Masada az yer kaplıyor ders falan çalışırken çok rahat oluyor.

Peki başka önerebileceğiniz bir ürün var mıdır? RGB hastası olduğum için yazılım benim açımdan önemli denebilir.
Red Switch olarak baktığımızda benim aklıma fazla seçenek gelmiyor. @Rexie'yi konuya çağırayım. Yardımcı olacaktır.

Geri
Yukarı