900TL klavye önerisi

Bütçe
900
Konu sahibinin bütçesine 2000TL katkıda bulunursanız gerçekten ideal bir seçim olur hocam :D.
900 TL'ye klavye bulmak çok zor normalde benim kullandığım 100₺lik bile klavye var fakat hepsi 1-2 ayda kırıldı hatta en son aldığım klavye 1000TL gibi bir fiyatı vardı tırnak ucumla basıyordum kırılmasın diye. 😀

Bilgi için teşekkürler. Ben de bunu duyduğum için alsam mı almasam mı çok arada kaldım. Doğru düzgün %80 klavye yok sanırsam bu bütçede. Ben de mecburen DK61 alacak gibiyim. Ama onda da switchler çıkabilir şekilde mi?
Hocam DK61E optik mekanik bir klavye. İleride switchleri falan değiştirmek isterseniz seçenekleriniz çok kısıtlı olacaktır. Böyle bir düşünceniz varsa aklınızda bulunsun.

Blue sadece W, A, S, D mi mekanik?

Arkadaşım kullanıyor 4 ya da 5. ayı ben önermiştim bu klavyeyi dert yandığını görmedim bana.

4.5 ay kullandım bozuldu değişimden sıfırı geldi yine bozuldu 4.5 ay.

Hocam Gamenote KB-857l kullanıyorum 2. kez bozuldu basmıyor tuşu yazamıyorum şu an uzun süre dayansın.

Uzun süre bu iyi olur mu? Redragon K565R-1 Rudra Blue Switch Kablolu RGB Mekanik Oyuncu Klavye Fiyatları ve Özellikleri
Hocam klavye outemu switch kullanıyor (yanlış anlaşılmasın sorunlu olan outemulardan değil). Sizi en az 2 sene götürür diye tahmin ediyorum. Klavyenin software'ı bulunuyor zaten. Alınabilir.

Blue sadece W, A, S, D mi mekanik?
Yok hocam tamamen mekanik. Cherry MX Red switch kullanıyor. Normalde Red ve Brown seçenekleri ile piyasaya sürülmüştü fakat galiba Türkiye'de sadece Cherry MX Red'li olan satılıyor.

Hocam klavye Outemu Switch kullanıyor (yanlış anlaşılmasın sorunlu olan Outemu'lardan değil). Sizi en az 2 sene götürür diye tahmin ediyorum. Klavyenin Software'ı bulunuyor zaten. Alınabilir.

Yok hocam tamamen mekanik. Cherry MX red Switch kullanıyor. Normalde red ve brown seçenekleri ile piyasaya sürülmüştü fakat galiba Türkiye'de sadece Cherry MX Red'li olan satılıyor.

Cherry MX Blue kullanıyorum Gamenote KB857l bu yüzen alabilirim onu.

Cherry MX Blue kullanıyorum Gamenote KB857l bu yüzen alabilirim onu.
Hocam Gamepower, Rampage gibi markaların ürünlerin genelde kozmetiği güzel oluyor fakat PCB ve malzeme kalitesi leş ötesi oluyor. Bu yüzden çok dayanmıyor o klavyeler. K565R veya Omen Encoder alırsanız sizi en az 2 sene götürür diye tahmin ediyorum.

Bu bütçede çok fazla seçeneğiniz olmuyor maalesef.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı