930 MX'in masaüstü ekran kartlarında dengi nedir?

Youtube'a kartınızın adını ve oyunun adını yazarak aratın. Çıkan sonuçlardan sahip olduğunuz işlemciye ve RAM değerine en uygun videoyu açın, oyunun açılıp açılmadığını ve alacağınız FPS değerini görebilirsiniz. Genelde videolardaki değerlerden 2-3 FPS fazla oluyor. Kesin sonuç için ise, oyunu satın alıp deneyin, memnun kalmazsanız iade edebilirsiniz ama bunu çok sık yapmamak gerekiyor.
Alacağım oyunlar arada pek bilinmedik oluyor ve videoları olmuyor maalesef :(

Can you run it diye site var tam olarak doğru olmasa da bir fikir verebilir size ya da bilgisayarın tüm özellikleri ve oyunu yazarak YouTube'da test videoları bulabilirsiniz. Ayrıca ekran kartınız vs merak ettiğiniz kart şeklinde aratırsanız puanlama çıkar karşınıza.
GTX serisinden karşılığı eskidir demek istedim.
Diğer bileşenleriniz yeterli ise dediğim şekildeki yöntem işe yarar diye tahmin ediyorum.
Supraland oyununda diğer bileşenlerim karşılıyor fakat ekran kartına gelince sıkıntı yaşıyorum.

222.PNG

Sistem özelliklerim :

NVIDIA GeForce 930 MX.
Intel Core i7-7500u 2.7 GHz(4 cpus), ~2.9 GHz.
12 GB RAM
DirectX12

Alacağım oyunlar arada pek bilinmedik oluyor ve videoları olmuyor maalesef :(

Supraland oyununda diğer bileşenlerim karşılıyor fakat ekran kartına gelince sıkıntı yaşıyorum.

Eki Görüntüle 1013173
Sistem özelliklerim :

NVIDIA GeForce 930 MX.
Intel Core i7-7500u 2.7 GHz(4 cpus), ~2.9 GHz.
12 GB RAM
DirectX12
Satın alın ve deneyin. Olmazsa iade edersiniz. Ekran kartı dışında bileşenleriniz yeterli zaten.

Eğer istenilenin biraz altında ise sisteminiz sorun çıkmadan oynayabilirsiniz oyunu. Sistem gereksinimleri en ideal deneyim için yazılıyor çünkü.
Genel olarak ekran kartı puanına göre anlayabilirsin bunu veya dediğim gibi sistemini yazıp yanına oyunu yaz YouTube'da videosunu çeken vardır kaç FPS alabileceğini oradan görürsün.

Geri
Yukarı