930 MX'in masaüstü ekran kartlarında dengi nedir?

Çalıkuşu

Hectopat
Yer
Paradis Island
Steam, Epic Games gibi platformlarda sistem gereksinimlerinde laptoplar için ayrıca belirtmediklerinden, ben de tam kestiremiyorum.
Bundan önceki konu açtığımda çoğu üye GT730-GT740 arası dedi. Fakat sistem gereksinimlerine GT serisinden değil de GTX serisinden koyuyorlar. Ben bu durumda yine çıkmaza giriyorum :D

Sorularım şöyle oluyor:
930MX masaüstü ekran kartlarından GTX serisinden hangisine denktir?

Eğer bilinmez diyorsanız:
GT730 veya GT740 GTX serisinden hangi ekran kartına denktir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Can you run it diye site var tam olarak doğru olmasa da bir fikir verebilir size ya da bilgisayarın tüm özellikleri ve oyunu yazarak YouTube'da test videoları bulabilirsiniz. Ayrıca ekran kartınız vs merak ettiğiniz kart şeklinde aratırsanız puanlama çıkar karşınıza.

Hocam peki ben nasıl anlayacağım sistemimin yetip yetmediğini? Yardımcı olur musunuz?
Youtube'a kartınızın adını ve oyunun adını yazarak aratın. Çıkan sonuçlardan sahip olduğunuz işlemciye ve RAM değerine en uygun videoyu açın, oyunun açılıp açılmadığını ve alacağınız FPS değerini görebilirsiniz. Genelde videolardaki değerlerden 2-3 FPS fazla oluyor. Kesin sonuç için ise, oyunu satın alıp deneyin, memnun kalmazsanız iade edebilirsiniz ama bunu çok sık yapmamak gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı