94.5 ortalama ile Halit Görgülü Anadolu lisesine gidilebilir mi?

Çorlu merkezden daha büyük yalnız.
Tamam ama biz büyükşehir konuşuyoruz sen hala bana Tekirdağ'ın ilçesinin nüfusunu öğretmeye çalışıyorsun bana derdin ne ? Bir mesaj atma da arkadaşa hangi otobüslere bineceğini söyleyeyim. Gerçi o biliyordur bence ama neyse.

Tamam ama biz büyükşehir konuşuyoruz sen hala bana Tekirdağ'ın ilçesinin nüfusunu öğretmeye çalışıyorsun bana derdin ne? Bir mesaj atma da arkadaşa hangi otobüslere bineceğini söyleyeyim.

Hocam durun tutuşmayın sabahın 8'inde benimle kim liseye gidecekte otobüs dolu olacak ki? Kaç kişi olur tahminen onu merak ediyorum.

Tamam ama biz büyükşehir konuşuyoruz sen hala bana Tekirdağ'ın ilçesinin nüfusunu öğretmeye çalışıyorsun bana derdin ne ? Bir mesaj atma da arkadaşa hangi otobüslere bineceğini söyleyeyim. Gerçi o biliyordur bence ama neyse.
Tekirdağ büyük şehir değil mi?

Hocam durun tutuşmayın sabahın 8'inde benimle kim liseye gidecekte otobüs dolu olacak ki? Kaç kişi olur tahminen onu merak ediyorum.
Sabahı boş verin hocam herkes farklı saatte çıkıyor, ama dönüşte herkes aynı saatte çıktığı için biraz oyalanıp da binebilirsiniz ya da koşup binmeniz lazım.

Çorlu büyükşehir değil.
Büyükşehirin bir ilçesi.

Ya tutuşmayacağım ama ilçenin otobüsleri her zaman büyükşehirden farklı olur o beni sinir ediyor. Merkezin otobüsleri büyükşehire bağlıdır Çorum'un Tekirdağ'ın otobüsleri ile alakasının olmaması lazım veya büyükşehir ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı