94 puan isteyen okula 93 puan ile girilir mi?

Flopy

Centipat
Daha fazla  
Ya arkadaşlar İzmir Bergama'da oturuyorum ve istediğim okul geçen sene 94.345 ile alımış ve benim notum ise 93.7355 sizce girer miyim?

Kontenjan varsa girersin dostum, çok yakın aralıktasın 88 puanı bile alabilirler.
Ya zaten geçen senelerde 94.345 ile alırken 92yle bile girenler olnuş ama ya puanı artarsa

Hocam denemekten zarar gelmez siz yazın gelmez ise yapabilecek bir şey yok yani burada kimse puanın artıp artmayacağını bilemez.
Tamamdır çok teşekkürler

Artar ihtimalini varsaysak bile giremeyecek puan statüsünde değilsiniz. İçiniz rahat olsun girebilirsiniz lakin her ihtimale karşın yedek bir gidebileceğiniz güzel seçenek daha ekleyin.

Teşekkür ediyorun zaten aklımda kesin gireceğim 2 lise daha var ama bu liseyi istiyorum kafamda soru işaretleri vardı içim bir nebzede olsa rahatladı.

Teşekkür ediyorun zaten aklımda kesin gireceğim 2 lise daha var ama bu liseyi istiyorum kafamda soru işaretleri vardı içim bir nebzede olsa rahatladı.
Konteyjanı 160 kişiymiş

Konteyjanı 160 kişiymiş
Ya bide hani bir milyonun üstünde lgs girenler oldu hani sağdan soldan da daha üst puanlardan girerlerse diyede kafam allak bullak
Oldu

Geri
Yukarı