940 MX FIFA 21 Kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Nesquik

Decapat
Arkadaşlar selam, FIFA 21 satın alarak indirdim ve kurdum. Ayarları PC Donanımına göre yaptım. Yaptığım ayarlarda akıcı şekilde oynarken bazı bölümlerinde oyun ağırlaşıyor FPS düşüyor, sistemimin yettiğini düşünüyorum. Bu konuyu çokca araştırdım "DirectX 11 yapın " gibi şeyler söylemişler. Kasma sorunu hakkında yardımcı olur musunuz?

Sistemim: i5 7200U 4 Çekirdek
8 GB RAM 2166MHz
GeForce 940 MX 2.5GB
(Depolamada Sıkıntı yok 512 GB SSD)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm driver ler ısılar gayet iyi.
Benimde buna benzer ultra yerine medium, 1920X1080 yine 1366X768 oynuyorum.
ayarları atacağım bu ayarları yapmayı deneyin daha iyi olabilir önceki ayarlarınızın geri dönebilmek için resmini çekin isterseniz denersiniz
1618867193838.png

O zaman sistemin kötü olduğu için FIFA 21'e gücü yetmiyor. Ama FIFA 16 oynayabilirsiniz.
Fifa 18 oynadım yüksek ayarlarda 60 fps aynı şekilde youtube da da oynuyorlar benim sıkıntım 60 fps alamamam değil oyunun belirsiz aralıklarda ağırlaşması.
ayarları atacağım bu ayarları yapmayı deneyin daha iyi olabilir önceki ayarlarınızın geri dönebilmek için resmini çekin isterseniz denersinizEki Görüntüle 982880
Bunu 2 saat önce denedim yine oyunun belirsiz aralıklarında 60 fps den 55-45 fps civarına düşüyor

Fifa 18 oynadım yüksek ayarlarda 60 fps aynı şekilde youtube da da oynuyorlar benim sıkıntım 60 fps alamamam değil oyunun belirsiz aralıklarda ağırlaşması.

Bunu 2 saat önce denedim yine oyunun belirsiz aralıklarında 60 fps den 55-45 fps civarına düşüyor
900p yapın 2x msaa yapın bir de

çok normal yani kale önüne gelince düşer kendimden biliyorum.

900p yapın 2x msaa yapın bir de

çok normal yani kale önüne gelince düşer kendimden biliyorum.
Hocam benim laptop olduğu için 1366X768 mevcut yarın bu söylediğinizi deneyeceğim 2xMSAA yapıp

Bu da bahsettiğim video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da daha kötü ekran kartıyla bu fps değerini alıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam benim laptop olduğu için 1366X768 mevcut yarın bu söylediğinizi deneyeceğim 2xMSAA yapıp

Bu da bahsettiğim video:
Bu da daha kötü ekran kartıyla bu fps değerini alıyor.
Bunlara bakarken yabancı uyruklu kişilerden nasıl fps arttırıldığına dair ve işe yaradığına dair yorumlar da gördüm. Yarın deneyip işe yarayıp yaramadığını söyleyeceğim. Cevaplar için tüm herkese teşekkür ediyorum.
Minik ayarlar çekip tekrar yükledim, Origin Helper'ı kapattım 60Fps Orta MSAA 2X derecesinde 60 FPS oynuyorum sadece ani pozisyonlara girince 55fps civarına düşüyor onda da sıkıntı yaratmıyor pek eskisi gibi sürekli her pozisyonda 53-55 fps civarına düşmüyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı