FIFA 21 Online kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

emonon

Hectopat
PC'den FIFA 21 oynuyorum. Ultimate Team'de maç yaptığımda bir yarıda 2 ya da 3 kez oyun donuyor ardından hızlanıyor. Benim ekranımda dondu olarak gözüküyor ancak rakipte hiçbir şey olmuyor. Birkaç saniye sonra da oyun hızlanıyor. Ya gol yemiş oluyorum ya da topu kaybetmiş oluyorum. Bunun çözümü var mıdır? Sistem olarak her şeyi karşılıyor sistemim.

PC'den FIFA 21 oynuyorum. Ultimate Team'de maç yaptığımda bir yarıda 2 ya da 3 kez oyun donuyor ardından hızlanıyor. Benim ekranımda dondu olarak gözüküyor ancak rakipte hiçbir şey olmuyor. Birkaç saniye sonra da oyun hızlanıyor. Ya gol yemiş oluyorum ya da topu kaybetmiş oluyorum. Bunun çözümü var mıdır? Sistem olarak her şeyi karşılıyor sistemim.
Aynı sorun bende de var. Çözüm bulabildin mi ?

arkadaşlar benimde bir sorunum var fifa 21 takılma oluyor bilgisayara karşı da aynı muhabbet fifa 20 böyle bir sorun yaşamadım sistemim bu gforce gtx 1050 ti

Aynı sorun bende de var hiç kimseyi aldırma sorun sen de ben de değil oyunun sorunu. kullanıcıların yüzde 50 sinde bu sorun var ve çözümü yok
Dostum sorun ne sistemin ne de internetin oyuncuların %45 inde bu sorun var hatta ps de bile var. Sadece sabırla düzelmesini beklemek zorundayız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çözdüm.

Son düzenleme:
Çözüm bulan yok mu? Aynı arkadaşın dediği gibi. Online oynarken bir anda oyun donuyor ve 10-15 saniye gelmiyor. Rakip ise bana gol atmış oluyor. İlk başlarda yoktu bu. Son 2 haftadır olmaya başladı. Ne yaptıysam çözemedim lanet şeyi.

Sistemim sağlam ultrada 75 fps alıyorum. İnternet ping 9 dowload 35

İlginç olan internetsiz tek başıma oynadıgımda da donuyor 10-15 saniye hayat duruyor sonra tekrar devam ediyor. Ama online da çok gol yiyorum bu yüzden.

Kafayı sıyırmak üzereyim

Çözüm bulan yok mu? Aynı arkadaşın dediği gibi. Online oynarken bir anda oyun donuyor ve 10-15 saniye gelmiyor. Rakip ise bana gol atmış oluyor. İlk başlarda yoktu bu. Son 2 haftadır olmaya başladı. Ne yaptıysam çözemedim lanet şeyi.

Sistemim sağlam ultrada 75 fps alıyorum. İnternet ping 9 dowload 35

İlginç olan internetsiz tek başıma oynadıgımda da donuyor 10-15 saniye hayat duruyor sonra tekrar devam ediyor. Ama online da çok gol yiyorum bu yüzden.

Kafayı sıyırmak üzereyim
Oyunun kurulu olan diski ne alemde.

Geri
Yukarı