9400GT açılmıyor

Hd6850

Hectopat
Makaleler
2
Yeni aldığım 9400GT ilk aldığımda çalışıyordu. Sonrasında ise driver kurdum ve bum! Bir daha açılmadı BIOS giremiyorum sadece açılış ekranı sonrası yok, Windows dönmüyor bile. Ne yapabilirim?

Yeni aldığım 9400GT ilk aldığımda çalışıyordu. Sonrasında ise driver kurdum ve bum! Bir daha açılmadı BIOS giremiyorum sadece açılış ekranı sonrası yok, Windows dönmüyor bile. Ne yapabilirim?
BIOS ekranı açılıyorsa ekran kartının sürücüsü sorunludur ya da başka bir parça bozulmuştur (HDD gibi) şansınıza.

Bazı driverler ekran kartı sürücüsünü siliyor. Ondan kaynaklı olabilir yeni hdd alman lazım. yada format ben öyle çözdüm.

Güvenli modda açabiliyorsan sistemi driver sürücüsünü kaldır.

Bazı driverler ekran kartı sürücüsünü siliyor. Ondan kaynaklı olabilir yeni HDD alman lazım. ya da format ben öyle çözdüm.

Yeni HDD alsada gene silcek? Bunun HDD ile bir sorunu yok.

BIOS ekranı açılıyorsa ekran kartının sürücüsü sorunludur ya da başka bir parça bozulmuştur (HDD gibi) şansınıza.

Güvenli modda açabiliyorsan sistemi driver sürücüsünü kaldır.

Yeni HDD alsada gene silcek? Bunun HDD ile bir sorunu yok.

HDD ile alakalı bir sorunumuz yok ekran kartını çıkarıp onboard görüntü alabiliyorum sadece ekran kartını takınca oluyor bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı