940M Sistem hangi oyunları kaldırabilir?

İşletim sistemi
Windows 10

Kage D. Ranai

Picopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
Nvidia Geforce 940M
Anakart
Intel HD Graphics 520
İşlemci
Intel i5-6200U
Hangi oyunları veya oyun serilerini kaldırabilir?

Hangi oyunları veya oyun serilerini kaldırabilir?
Bende 940Mx kullanıyorum size önerebileceğim oyunlar şunlar.
Alan Wake
Dying Light
Batman Serisi
Titanfall 2 ( kesinlikle tavsiye ederim)
Witcher 1/2
Valorant
Cs:go
GTA 5
Crysis Serisi
Bioshock serisi
Eğer detaylı bilgi verirseniz türü hakkında daha fazla verebilirim. Hemde oynamak istediğiniz oyunu işlemci ve ekran kartınızı youtube ye yazarak oyun testlerine bakabilirsiniz.

Bende 940MX kullanıyorum size önerebileceğim oyunlar şunlar.
Alan Wake
Dying Light
Batman Serisi
Titanfall 2 ( kesinlikle tavsiye ederim)
Witcher 1/2
Valorant
CS:GO
GTA 5
Crysis Serisi
BioShock serisi
Eğer detaylı bilgi verirseniz türü hakkında daha fazla verebilirim. Hemde oynamak istediğiniz oyunu işlemci ve ekran kartınızı YouTube'a yazarak oyun testlerine bakabilirsiniz.

Teşekkür ederim ama Titanfall 2 ve Alan Wake hariç hepsini oynadım Titanfall 2 güzel gözüküyor bugün indiriririm.

Eğer detaylı bilgi verirseniz türü hakkında daha fazla verebilirim. Hemde oynamak istediğiniz oyunu işlemci ve ekran kartınızı YouTube'a yazarak oyun testlerine bakabilirsiniz.

YouTube'da baktığım videolarda ya RAM 16 GB ya da işlemci i7 oluyor o yüzden emin olamıyorum. Türü hakkında derken oynamak istediğim oyun türünü derseniz hikayeli ve müzikleri hoş oyunları severim.

Batman oyunlarına bakabilirsiniz. Watch Dogs 1, GTA 5 de 50 FPS oynanabilir.

Batman Origins, Aslyum, City oyunlarını bitirdim. Ama Arkham Knight oyunu videolarda 20 FPS gözüküyor.

Teşekkür ederim ama Titanfall 2 ve Alan Wake hariç hepsini oynadım Titanfall 2 güzel gözüküyor bugün indiriririm.

YouTube'da baktığım videolarda ya RAM 16 GB ya da işlemci i7 oluyor o yüzden emin olamıyorum. Türü hakkında derken oynamak istediğim oyun türünü derseniz hikayeli ve müzikleri hoş oyunları severim.

Batman Origins, Aslyum, City oyunlarını bitirdim. Ama Arkham Knight oyunu videolarda 20 FPS gözüküyor.
Mafia 2
Metro Serisi
Portal Serisi
Sniper Elite Serisi
Stardew Valley
A way Out
Aklıma başka gelmedi iyi günler

Geri
Yukarı