940MX GTA V'te FPS düşüyor

Lewupdx

Femtopat
Daha fazla  
GTA 5'e girince 45 - 50 FPS civarı alıyorum fakat 15 saniye sonra FPS 15 - 20'ye kadar düşüyor, sonra tekrar tekrar aynı sorunu yaşıyorum. Yardım edebilir misiniz?

Ekran kartı: NVIDIA GeForce 940MX.
İşlemci: Intel Core i7 6500.
Marka: Lenovo Ideapad 510.

Ne ram ne de herhangi donanım kaynaklı ben de sizin modelinize çok yakın bir modelde bu hatayı alıyordum her şeyi denedim ama olmadı. Format attiktan sonra sabit 60fps oynuyordum.

Ne RAM ne de herhangi donanım kaynaklı ben de sizin modelinize çok yakın bir modelde bu hatayı alıyordum her şeyi denedim ama olmadı. Format attiktan sonra sabit 60FPS oynuyordum.

Bende 2 ekran kartı var ama ben sizin gibi düşük FPS değerleri almıyorum direkt en düşük ayarlarda ve dizüstü bilgisayarın süper tasarruf modunda çok rahat oynuyorum asla kasma olmuyor ve ısınmıyor da anlamadım senin olayını.

Bende 2 ekran kartı var ama ben sizin gibi düşük FPS değerleri almıyorum direkt en düşük ayarlarda ve dizüstü bilgisayarın süper tasarruf modunda çok rahat oynuyorum asla kasma olmuyor ve ısınmıyor da anlamadım senin olayını.
Sistem özellikleriniz nedir?

Hocam sistemden sisteme değişiklik gösterir. Bu FPS farklarını etkileyecek çok fazla faktör var. Arkadaşın aldığı sorunu yaşamıştım ve formatla çözmüştüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı