940MX için hikayeli oyun tavsiyesi

397448

Hectopat
Makaleler
1
RAM
8
SSD veya HDD modeli
250 GB
Ekran kartı
940MX
İşlemci
i5 7th Gen
Selam öncelikle. Portal 1 ve 2'yi bitirdim. Ondan sonra Half-Life 1 ve 2 var kütüphanemde onu bitireceğim. 8 GB RAM ve 940MX 7. nesil i5 var bilgisayarımda. Hikayeli oynamak istiyor canım. Normalde hep rekabetçi oyunlar oynarım ama sardı. Ücretli ücretsiz bütün oyun önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Far Cry 3, AC Black Flag, AC Rogue - bunlar bilgisayarın çok rahat kaldırıcağı ve güzel grafikleri olan hikayeli oyunlar.
Assassin's Creed Unity en düşükte 1024 oynatır.

Hikayeli oyunlarda öne çıkan Ubisoft'un düşük sistem gerektiren oyunlarına bakıp şu anki büyük kuponundan faydalanabilirsiniz.

Selam öncelikle. Portal 1 ve 2'yi bitirdim. Ondan sonra Half-Life 1 ve 2 var kütüphanemde onu bitireceğim. 8 GB RAM ve 940MX 7. nesil i5 var bilgisayarımda. Hikayeli oynamak istiyor canım. Normalde hep rekabetçi oyunlar oynarım ama sardı. Ücretli ücretsiz bütün oyun önerilerinizi bekliyorum.
6 senedir GT940MX kullanıyorum daha yeni i7 10750h GTX1660Ti bir laptopa geçebildim, o bilgisayardan Call Of Duty Black Ops, Modern Warfare serisini bitirdim ancak kesinlikle tavsiye etmiyorum o bilgisayarla oyun oynamanızı, deli gibi ısınan i5 7200u İŞLEMCİ ile u = ultra güç tasarufu işlemci yani gelen bir bilgisayar chrome, ev ödevleri vs yapabilirsin ama oyun oynama zarar gelir ben minecraft falan oynuyodum aktif olarak yani

Bioshock
The Walkin Dead Serisi ( Telltale games oyunlarını genel olarak seviyorum ben)
Spec Ops The Line
Dishonered
Batman en son oyunu hariç hepsi.,
Metro 2033 ve Metro Last Light
Skyrim V
Fall out New Vegas
Dragon Origins
The wolf among us
Divinity: Original Sin 1
Dark Souls : Remastered
Alien: Isolation
Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut
SOMA ( Korku oyunu ve mükemmel bir hikayesi vardır.)
Outlast 1 (Korku)

Şimdilik aklıma gelenler bunlar, bu oyunların hepsini 60fps üstü dropsuz oynayabilirsin. Ekleme yaparım düzenleyerek.

Bioshock
The Walkin Dead Serisi (
Spec Ops The Line
Dishonered
Batman en son oyunu hariç hepsi.,
Metro 2033 ve Metro Last Light
Skyrim V
Fall out New Vegas
Dragon Origins
The wolf among us
Divinity: Original Sin 1
Dark Souls : Remastered
Alien: Isolation

Şimdilik aklıma gelenler bunlar, bu oyunların hepsini 60fps üstü dropsuz oynayabilirsin. Ekleme yaparım düzenleyerek.
yarısını yükledim kesinlikle kasarak oynayacak işlemcisi çöp bilgisayarın üstelik bende 8x8 16 ram vardı

yarısını yükledim kesinlikle kasarak oynayacak işlemcisi çöp bilgisayarın üstelik bende 8x8 16 ram vardı
1653075683100.png

1653075702500.png

Hiçbirini kasarak oynamayacak keza bende de aynı kart, işlemci var. İşlemci kesinlikle çöp evet ancak deneyerek bu pc üzerinde oynayabildiğim her şeyi yazıyorum. Daha çok var ama bazıları farklı konsept.
Hepsini gidip Full + Full 1080p'de oynamayacak belki ama düşük ayarlarda gölge vs kapatılmak üzere 1360p çözünürlüğünde 60fps de akıcı bir şekilde oynayabiliyorsun. Ben 60fps altı aldığım oyunları oynamıyorum.

Bende 840M e sahipim, oynayıp bitirdiğim ve aklımda kalan oyunları listeliyorum;
1-GTA Vice City-san-4-5.
2- Witcher 1-2-3.
3-Watch Dogs 2.
4-Mafia 2.
5-tes Skyrim(bitmiyor).
6-Doom 2016(ethernal da gayet güzel oynanabiliyor).
7-Batman serisinin 3. oyun hariç gayet güzel çalışdırıyor.
8-AC Origins-odessey(eski oyunları yazmama gerek yok hepsi gayet güzel oynanabiliyor).
9-Far Cry 3-4-Primal.
10-Metro Exodus hariç kalanlar.
11-Dark Souls 1-2-3.
12-CoD serisin 2017'e kadar olan oyunlarını oynatabiliyor galiba 3-4 tanesini denemişdim.
Her oyunu bitirmedim fakat test ettiğim oyunlar bunlar aklımda kalan hepsini 30 FPS üstü oynatabiliyor olması gerekli(AC oyunlarında iniş çıkış mevcut)

6 senedir GT940MX kullanıyorum daha yeni i7 10750h GTX1660Ti bir laptopa geçebildim, o bilgisayardan Call Of Duty Black Ops, Modern Warfare serisini bitirdim ancak kesinlikle tavsiye etmiyorum o bilgisayarla oyun oynamanızı, deli gibi ısınan i5 7200u İŞLEMCİ ile u = ultra güç tasarufu işlemci yani gelen bir bilgisayar chrome, ev ödevleri vs yapabilirsin ama oyun oynama zarar gelir ben minecraft falan oynuyodum aktif olarak yani
Ben de 6 senedir kullanıyorum?

Geri
Yukarı