940MX laptopa monitör önerisi

Eren1661

Kilopat
Daha fazla  
i5 7200u, 16 GB RAM, 940MX 4 GB laptopuma dün 144 Hz monitör almaya karar verdim fakat sizlerin tavsiyesiyle vazgeçtim. Alttaki monitör alıp VGA kablosuyla bağlasam oyunlarda bir sıkıntı çıkarır mı? Pikselleşme olur mu? Laptopun kendi ekranı 15.6 inç ve 1366X768.

Laptop ekranını satacağım.

Son düzenleme:
Evet sorum bu aslında kendi panelini satıp harici monitör kullanmak istiyorum VGA ile bağlayın bir sorun oluşturur mu? Ekran sığmama, pikselleşme vs gibi
Hocam denemeden de görülmez ama bilmiyorum.
Bir yerden monitör bulma olasılığınız var mı ?
i5 7200u, 16 GB RAM, 940MX 4 GB laptopuma dün 144 Hz monitör almaya karar verdim fakat sizlerin tavsiyesiyle vazgeçtim. Alttaki monitör alıp VGA kablosuyla bağlasam oyunlarda bir sıkıntı çıkarır mı? Pikselleşme olur mu? Laptopun kendi ekranı 15.6 inç ve 1366X768.

Laptop ekranını satacağım.
Hocam konu buldum bir tane,

Televizyona HDMI ile bağlayıp sürekli dizi film izliyorum asla bir problem olmadı. Alacağınız monitörle de olmaz. Önerilen çözünürlük bildirimi ekranla alakalı kartınızın desteklediği çözünürlükte sınır değil. Eğer ekran kartınız ve işlemciniz yeterliyse 4K çözünürlükte olsa dalgalanma, kasma ya da pikselleşme olmaz.

Atarsanız sevinirim hocam piyasa düzgün olsa kasa toplayacak param var ama böyle avutuyorum kendimi bari masaüstü gibi olsun diye.
Hocam attım da bir daha atayım,

Hocam attım da bir daha atayım,

Teşekkürler monitörü sipariş edip deneyeceğim sorun olursa iade ederim.

Geri
Yukarı