Çözüldü %95 RAM kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Beytullah_0046

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar az önce blur oyununu indirmeye çalışıyordum winrarlıydı birkaç tane denedim bir program vardı indirdim açtım bir şeyler dedi kapattım yeniden başlattım RAM kullanımı neredeyse 100e çıkıyor.

Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözdüm görev yöneticisinde isimsiz bir hizmet varmış sonra başlangıça geldim orada wincir diye 2 tane bir şey varmış kapattım yeniden başlattım eski haline döndü galiba virüsdü.
Arkadaşlar az önce blur oyununu indirmeye çalışıyordum winrarlıydı birkaç tane denedim bir program vardı indirdim açtım bir şeyler dedi kapattım yeniden başlattım RAM kullanımı neredeyse 100e çıkıyor.
Kaç gb ram'in var?

4 Falan mı?

Büyük ihtimalle ramınızdan kaynaklı 2 veya 4 GB ramınızmı var?
Oynadıgınız oyuna göre RAM miktarı coksa virüs olabilir.

Arkadaşlar sorunu çözdüm görev yöneticisinde isimsiz bir hizmet varmış sonra başlangıça geldim orada wincir diye 2 tane bir şey varmış kapattım yeniden başlattım eski haline döndü galiba virüsdü.

Kaspersky ile tam tarama yapmanısı öneririm.

Ne güzel o zaman. Bi formatla bilgisayarı sen yine de çünkü o virüs bilgisayarını yer.

Formatla tam çözüm.

Ne güzel o zaman. Bi formatla bilgisayarı sen yine de çünkü o virüs bilgisayarını yer.
Daha 1 hafta anca olmuştur bilgisayarı sıfırlamam ve bende usb yok o yüzden format atmadım hiç.

Arkadaşlar bilgisayarda yinede bişeler çalışıyo gibi powershell açılmış çalışıyo arkada her zaman calısmayan şey normal mi.

Yeni konular

Geri
Yukarı