950 TL'ye mekanik klavye önerisi

Bu modeli nerdeyse bir haftadır kullanıyorum.Almayı düşünen arkadaşlar için eksilerini sıralamak gerekirse:
  1. Yay sesi mevcut.Ben rahatsız olmadım fakat illaki çıkacaktır rahatsız olan.
  2. Aydınlatması gün ışığında bayağı sönük kalıyor.Gece ise göz almıyor ve yeterli düzeyde.
  3. Caps lock açık veya kapalı olduğuna dair herhangi bir ışık bulunmuyor.Deneme yanılma yöntemiyle tespit etmeniz lazım.
  4. Bazı işaret tuşları çalışmıyor ve bu sorunu yaşayan birçok arkadaş var.
  5. Bana gelen klavye düz zeminde oynama yapıyor.Sağ tarafına mouse pad koyup öyle dengeledim.
Ek olarak red switch olan modelde Redragon'un kendi switch markası kullanılıyor.

Bu modeli nerdeyse bir haftadır kullanıyorum.Almayı düşünen arkadaşlar için eksilerini sıralamak gerekirse:
  1. Yay sesi mevcut.Ben rahatsız olmadım fakat illaki çıkacaktır rahatsız olan.
  2. Aydınlatması gün ışığında bayağı sönük kalıyor.Gece ise göz almıyor ve yeterli düzeyde.
  3. Caps lock açık veya kapalı olduğuna dair herhangi bir ışık bulunmuyor.Deneyerek öğreniyorsunuz.
  4. Bazı işaret tuşları çalışmıyor ve bu sorunu yaşayan birçok arkadaş var.
  5. Bana gelen klavye düz zeminde oynama yapıyor.Sağ tarafına mouse pad koyup öyle dengeledim.
Bu klavyenin tek iyi yönleri TR + Hot swap ve ucuz olması.

Red Dragon'da güzel bir klavye varsa 967 tl'ye kadar çıkabilirim

Red Dragon'da K 552 KR var iyi midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı