950 TL'ye mekanik klavye önerisi

Gamepower Overlord hakkında bir düşünceniz var mı?
Şu anda black switch halini kullanıyorum, çöp. Yaşadığım birkaç problemleri ve eksileri:

1. Kronik sorunlu. Tuşlara basılmasına rağmen algılamama ya da geç algılama, çift tıklama ve bazı tuşların çalışmaması gibi problemleri var. Bazen de kabloya dokununca çalışmamaya başlıyor. USB'yi tak-çıkar yapmak gerekiyor.
2. Klavyenin ayaklarındaki kauçuk hiçbir şey yapmama rağmen 2-3 hafta içinde çıktı.
3. Klavyenin driver'ı yetersiz. Fiyat arttırmak için öylesine yapılmış. Makro ayarı ve LED aydınlatmasını ayarlıyorsun.
4. Space, enter ve backspace tuşlarının sesi gerçekten kulak tırmalıyor ve basma hissiyatı da kötü.

Zamanında tüm kaliteli klavyeler pahalıyken bu yaklaşık 200 TL indirime girdiği için almıştım. Şu an indirime girse de alınmaz. Verilen tavsiyelerdeki klavyeler gayet iyi. Onun dışında aydınlatması benim için yeterli zaten genelde aydınlatmasız bir şekilde kullanıyorum. Ses göreceli olduğu için yorum yapmayacağım. Switch'leri hakkında pek bir bilgim yok. Yanlış bilmiyorsam Cherry MX switch'in kopyasıydı. Fason deniyordu yanlış bilmiyorsam. Bilgisi olan varsa aydınlatırsa güzel olur.

Şu anda black switch halini kullanıyorum, çöp. Yaşadığım birkaç problemleri ve eksileri:

1. Kronik sorunlu. Tuşlara basılmasına rağmen algılamama ya da geç algılama, çift tıklama ve bazı tuşların çalışmaması gibi problemleri var. Bazen de kabloya dokununca çalışmamaya başlıyor. USB'yi tak-çıkar yapmak gerekiyor.
2. Klavyenin ayaklarındaki kauçuk hiçbir şey yapmama rağmen 2-3 hafta içinde çıktı.
3. Klavyenin driver'ı yetersiz. Fiyat arttırmak için öylesine yapılmış. Makro ayarı ve LED aydınlatmasını ayarlıyorsun.
4. Space, enter ve backspace tuşlarının sesi gerçekten kulak tırmalıyor ve basma hissiyatı da kötü.

Aydınlatması benim için yeterli zaten genelde aydınlatmasız bir şekilde kullanıyorum. Ses göreceli olduğu için yorum yapmayacağım. Switch'leri hakkında pek bir bilgim yok. Yanlış bilmiyorsam Cherry MX switch'in kopyasıydı. Fason deniyordu yanlış bilmiyorsam. Bilgisi olan varsa aydınlatırsa güzel olur.
Kopyası değil cherry Mxler çok daha iyi. Üstündeki content jixian ya da outemu.

Geri
Yukarı