950 TL'ye ses kartlı kulaklık önerisi

Horkos

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Birkaç gündür kendime oyuncu kulaklığı bakıyorum, güzel kulaklıklar buldum fakat anakartım B450M-K II olduğu, ve bu anakartın ses kartlarının kötü olduğu için (forumda okudum) ses kartlı kulaklık arıyorum. 500-950 TL arası ses kartlı ve 7.1 bir kulaklık önerebilir misiniz? Ben FPS rekabetçi oyunlar oynuyorum ve Twitch'te yayın açıyorum. Yani benim için ses kasma ve mikrofon çok önemli. Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.

950TL'ye ses kartlı kulaklık olduğunu sanmıyorum. @GalaxySal450 değil mi?
Ben şu an rampage rm k22 chief kullanıyorum ve normalde memnundum ama 2 yılın sonunda sol kulaklıktan ses gelmemeye ve mikrofondan cızırtı yapmaya başladı.
Sanırım yanlış anladınız, ben 950 TL'ye sadece kulaklık arıyorum. Bütçem Max 950 TL. Mikrofonunun iyi olmasını, ve anakartımın ses kartı kötü olduğu için de ses kartlı bir kulaklık olmasını istemistim

Ben şu an rampage rm k22 chief kullanıyorum ve normalde memnundum ama 2 yılın sonunda sol kulaklıktan ses gelmemeye ve mikrofondan cızırtı yapmaya başladı.

Sanırım yanlış anladınız, ben 950 TL'ye sadece kulaklık arıyorum. Bütçem Max 950 TL. Mikrofonunun iyi olmasını, ve anakartımın ses kartı kötü olduğu için de ses kartlı bir kulaklık olmasını istemistim
Hocam işte bu yüzden Rampage alınmamalı, sonradan sıkıntı yaratıyor. Ses kartlı kulaklık bu bütçeye bulunmamakta, onun yerine 580TL'lik kulaklık alıp, 300-400TL ses kartı da alabilirsiniz.

Güzel ses kartlı bir kulaklık yok bu bütçede.
H2002D alıp yanına ayrıca bir ses kartı alınabilir.

Bu kulaklığı şiddetle öneririm.
Hocam işte bu yüzden Rampage alınmamalı, sonradan sıkıntı yaratıyor. Ses kartlı kulaklık bu bütçeye bulunmamakta, onun yerine 580TL'lik kulaklık alıp, 300-400TL ses kartı da alabilirsiniz.

Böyle bir seçenek de olabilir tabii ama HD 681'in ses kalitesi muazzam.

Geri
Yukarı