9500-10000 TL Monitör Dahil Sistem Toplama

Hocam 144 Hz'in akılcılığına alıştıktan sonra 60 Hz kullanmak çok kötü bir deneyim bence. 2K güzel olabilir fakat 60 Hz cok düşük. 2K 144 Hz de cok pahalı. 1080P 144 Hz daha makul geliyor bana. Kasa düşünülebilir fakat onun için de ekstra fan almam gerekecek ön panele. Açıkçası Dark R30 hoşuma gidiyor. Sonuçta önemli olan sağlam olması ve göze hoş gelmesi. gelbura.com hakkında bir fikriniz var mı? Güvenilir bir site mi? Hepsiburada'da falan mağazaları var ama bilemedim.
Dark R30’un hava akışı ve sessliği hakkında pek bilgim yok. Monitör konusunda siz bilirsiniz valla :) Ekran kartını konusunda da bence artık GTX 1080, 4000₺ etmez. @Oreki

Dark R30’un hava akışı ve sessliği hakkında pek bilgim yok. Monitör konusunda siz bilirsiniz valla :) Ekran kartını konusunda da bence artık GTX 1080, 4000₺ etmez. @Oreki
Ekran kartını black fridaye kadar bekletmeyi ve oradaki indirimlere göre almayı düşünüyorum. Belki RTX 2070 4000'in altına düşer. Ya da bir GTX 1080'i 3200 civarlarında bulurum.
GTX 1080 almayın yahu o fiyata. RTX 2070 modellerinin stoklara girmesini bekleyip 2070 alın. Daha geçen Sinerji'de 3800 TL civarındaydı.

Gerekirse diğer bileşenleri alın, ekran kartı sonraya kalsın.
Bulursanız o fiyatlarda buraya atabilir misiniz önümüzdeki günlerde. Makul bir fiyatta ise hemen alabilirim.

Ekran kartını black fridaye kadar bekletmeyi ve oradaki indirimlere göre almayı düşünüyorum. Belki RTX 2070 4000'in altına düşer. Ya da bir GTX 1080'i 3200 civarlarında bulurum.

Bulursanız o fiyatlarda buraya atabilir misiniz önümüzdeki günlerde. Makul bir fiyatta ise hemen alabilirim.
Normalde geçen hafta vardı ama stok kalır mı hiç? Yakın zamanda yine gelir. Ayrıca Gaming Z modeli 4400₺ şu an. 400-500₺ indirimde. Bir düşünün isterseniz. @Oreki monitör konusuna da bir el atar mısın? :)

Phanteks Eclipse P350X Dahili RGB Işıklandırmalı Siyah Bilgisayar Kasası

CoolerMaster 650W MWE Serisi 80+ Bronze Güç Kaynağı

Kasa ve PSU olarak şu ikiliyi öneririm. PSU olarak özellikle MWE serisinin kalitesinin altına düşmeyin böyle bir sistemde. Bu arada kart görürsem atarım.
Normalde geçen hafta vardı ama stok kalır mı hiç? Yakın zamanda yine gelir. Ayrıca Gaming Z modeli 4400₺ şu an. 400-500₺ indirimde. Bir düşünün isterseniz. @Oreki monitör konusuna da bir el atar mısın? :)

Yapacak bir şey yok. Bütçe diye bir gerçek var. DSR açmak yardımcı olacak artık. O fiyata da 2070 almak iyi olmaz.

Gaming Z nerede 4400 link atabilir misin?
Aga 2.el al ekran kartını inanılmaz kâr ettirir sana.
2.el temiz kart yok piyasada ya. Tanıdık falan olsa neyse de. Mining mi degil mi belli degil.

Phanteks Eclipse P350X Dahili RGB Işıklandırmalı Siyah Bilgisayar Kasası

CoolerMaster 650W MWE Serisi 80+ Bronze Güç Kaynağı

Kasa ve PSU olarak şu ikiliyi öneririm. PSU olarak özellikle MWE serisinin kalitesinin altına düşmeyin böyle bir sistemde. Bu arada kart görürsem atarım.

Yapacak bir şey yok. Bütçe diye bir gerçek var. DSR açmak yardımcı olacak artık. O fiyata da 2070 almak iyi olmaz.
650 watta o kadar para vermek mantıklı mı? Silverstone 650w psu seçmiştim kalitesiz mi sizce bu? Çok onerildigini gördüm.
Sinerji'de ama almayın o modeli. Daha çoğu sitede 2070 stoğu bile göremiyorum.
Düşer mi sizce fiyatları 2070'in.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı